Kokteilis
Stilo

Pošoties kāzām vai izlaidumam, jāpieskaņojas arī svētku telpai un galdam 0

Foto – Fotolia

Mūsdienās daudzām topošajām līgavām un meitenēm, kurām gaidāms izlaidums, ir labas idejas, kā izskatīties īpašajā svētku dienā. Taču šaubas un jautājumi bieži rodas – kā salikt kopā visas detaļas – frizūru, meikapu, tērpu, lai veidotu kopēju, saskaņotu svētku tēlu.

Runājot par aktuālajām modes tendencēm kāzu un izlaiduma stilā – modē ir dabīgas frizūras, vieglas lokas. Piemēram, daudzas līgavas, pošoties kāzām, nevar izlemt – veidot izlaistus vai uz augšu saņemtus matus. Skaistuma studijas “pam pam” friziere-vizāžiste-stiliste Jekaterina Davidenko atklāj, ka līgavas matu sakārtojums un arī meikaps tiek pieskaņots kāzu tērpam, piemēram, ja kleita augšdaļā ir nosegta, var veidot vieglu un gaisīgu frizūru, saņemot matus uz augšu. Savukārt, ja kleita ir ar atsegtiem pleciem, ļoti skaisti izskatās, ja mati krīt pāri pleciem.

Galerijas nosaukums

Arī meikapā aktuāls ir dabīgums – tā dēvētais estētiskais meikaps. “Sievietei jāizskatās tā it kā viņa no dabas būtu skaista kā princese, neviens pat nenojaustu, ka viņa vairākas stundas pavadījusi salonā. Meikaps tiek veidots tā, lai izceltu skaisto – acis, sejas formu, lūpas,” skaidro pam pam friziere-vizāžiste-stiliste Linda Briede. Meistare uzsver, ka, veidojot kāzu meikapu, tiek ņemtas vērā dažādas nianses, piemēram, lūpas ierasti veido ļoti neuzkrītošas. “Man gan vairākkārt ir lūgts kāzu meikapā veidot košas lūpas, piemēram, bordo, jo tas sasaucās ar akcentu kāzu vidē – bordo krāsas ziediem un galda aksesuāriem. Šādos gadījumos es parasti iesaku laulību ceremonijas laikā lietot neitrālu lūpu krāsu, jo koša lūpu krāsa pēc skūpsta paliks gan uz vīra, gan uz kāzu viesiem. Pēc ceremonijas var izmantot košāku lūpu krāsu, kas neatstāj pēdas, bet ir pieskaņota kāzu kopējam stilam.”

Saistītie raksti

Īpaši nozīmīgos svētkos, piemēram, kāzās, mūsdienās bieži izmanto friziera – vizāžista – stilista palīdzību, jo šis meistars ne tikai palīdz izdomāt un izveidot frizūru un meikapu, bet arī radīt koptēlu, kas ietver visu – frizūru, meikapu, aksesuārus un pat svētku tērpu. Veidojot līgavas tēlu, tiek izcelts gan līgavas skaistums un personība, gan arī tēls tiek pieskaņots telpai, kur notiks kāzas, kāzu galdam u.c.

Jekaterina Davidenko dalās pieredzē: “Meitenes, kurām ir gaidāms izlaidums, parasti ir ļoti jaunas un skaistas. Daudzas ir zinošas, viņām ir savs oriģināls stils, pašas veido gaumīgus aksesuārus. Taču bieži ir tā, ka kaut kā pietrūkst, piemēram, izlaidumam ir nopirkts skaists tērps, taču nevar izdomāt, ko darīt ar matiem vai kā uzkrāsoties pieskaņoti tērpam. Šādā gadījumā palīdzu izdomāt, kā idejas salikt kopā vienotā tēlā, stilā vai arī iesaku, kā papildināt tēlu, lai trāpītu desmitniekā.”

LA.lv