Mobilā versija
+20.7°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Postošs ugunsgrēks atstāj sirmgalvju pāri bez pajumtes

Kadrs no videoKadrs no video

Šonakt Varakļānu pagastā ugunsgrēks līdz pat pamatiem nopostīja kādu dzīvojamo māju. Tās īpašnieki pazaudējuši visu savu iedzīvi, taču ir pateicīgi, ka palikuši blakus viens otram liesmu neskarti, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Nodzīvojot kopā līdz sirmam vecumam, šķiet, ka nekas vairs nespēj pārsteigt, jo tik daudzas grūtības dzīves laikā pārvarētas. Arī pāris no Varakļānu pagasta, kuri laulībā nodzīvojuši vairākus desmitus gadu, negaidīja, ka vienā naktī viņu dzīves mainīsies līdz nepazīšanai.

Par viņu ilgus gadus lolotajām “Rancānu” mājām liecina vien vairs skurstenis, kas izslējies krāsmatu vidū.

Kundzei pēc dažām dienām paliks jau 88 gadi, taču jubileja jāpavada, sērojot par visu zaudēto un neatgriežamo. Sirds abiem sāp arī par diviem kaķiem, kas ugunsgrēkā aizgāja bojā.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (9)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+