×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. janvāris, 2015
Drukāt

Potapkins neplāno nolikt deputāta mandātu (8)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimas deputāts Sergejs Potapkins nodod svinīgo zvērestu jeb solījumu no Saeimas tribīnes.

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins (S) turpinās darboties parlamentā un neplāno nolikt mandātu restorānu tīkla “Gan Bei” krāpšanas skandāla dēļ, kurā iesaistīta viņa sieva un saistībā ar kuru deputāta dzīvesvietā tika veikta kratīšana.

Potapkins sacīja, ka turpinās darboties Saeimā, savukārt to, vai viņam par šo jautājumu notikusi saruna ar partijas vadību, politiķis nekomentē, norādot, ka tā ir partijas iekšējā lieta.

Taujāts, vai šī situācija nemet ēnu arī uz viņu pašu, deputāts uzsvēra, ka viņš neredz nekādu saistību ar to – viņa sieva strādājusi šajā uzņēmumā, bet ar deputāta darbību šai lietai nekādas saistības neesot. Sīkāk šo lietu Potapkins nekomentēja, aicinot sagaidīt izmeklēšanas rezultātus.

Partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs jau iepriekš izteicās, ka politiskais spēks neizdarīs nekādu spiedienu uz Potapkinu un netraucēs viņa pārdomām. Toreiz Urbanovičs norādīja, ka Potapkins esot apsvēris vairākus variantus, tostarp mandāta nolikšanu.

Savukārt Potapkins jau iepriekš skaidroja, ka viņa sieva ir algota darbiniece uzņēmumā, nav tā valdes locekle, savukārt neliels daudzums kapitāla daļu viņai piešķirts uzņēmuma motivācijas programmā.

Kā vēstīts, Finanšu policija uzskata, ka ar restorānu tīkla “Gan Bei” īpašniekiem saistīta organizētā noziedzīgā grupa katru mēnesi no uzņēmuma kases aparātiem izzagusi aptuveni 700 000 līdz 800 000 eiro skaidras naudas jeb 50% no mēneša apgrozījuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Nav brīnums, ka mums tāda žuļiku valsts izveidojusies. Sieva zog, bet vīrs tērē un neko neredz un nesaprot, un vēl deputāts! Kādu valsti tāds deputāts vispār spēj izveidot. Saeimā laikam daudzi tādi savākušies un stutē cits citu.

  2. Bet vai tad kāds gaidīja ko citu no SC deputāta?

  3. Kādi un kādas gan nav tajā Saeimā savēlēti!

  4. Salīdzinājums ar situāciju,kāda radās Kārlim Krēsliņam, un sekojošo Krēsliņa rīcību, ir tiešām vietā. Nav jau ko gaidīt, ka potapkiniem līdzīgie būs goda vīri!

  5. Pareizi, saskaņotāji mandātus nenoliek, vienalga cik liela smaka. Jābrēc tikai skaļi pēc citu galvām.

  6. Vai tad krimikju jumti nav visiem riigaa esoshiem uznjeemumiem un arii citur latvijaa ??? Tiiri retorisks jautaajums neaizstaavot potapkinu un SC.

  7. Ko tad ;Saskana;izpelnijas tadu reitingu???Ar tadiem potapkiniem,ar zariniem, ar izlecigo elksninu???

  8. protams Potapkins nav biju$ais virsnieks kaa generaalis Kaarlis Kreeslin$ un goda kodekss vinjam ir sve$s.Saskanjaa izaukleets un izaudzis.

Draugiem Facebook Twitter Google+