Mobilā versija
-2.6°C
Kora, Kintija
Svētdiena, 18. februāris, 2018
11. oktobris, 2017
Drukāt

Potenciālais darba ņēmējs nozog priekšniekam automašīnu

Valsts policijaValsts policija

Šī gada 10.oktobrī Ogres novadā potenciālais darba ņēmējs nozadzis priekšniekam automašīnu, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Par zādzību likumsargiem ziņoja transportlīdzekļa īpašnieks.

Likumsargi no automašīnas īpašnieka noskaidroja, ka tās dienas rītā kāds vīrietis nācis pie viņa pieteikties darbā. Potenciālais darbinieks uz pārrunām ieradies alkohola reibumā, tāpēc darba devējs palūdzis ierasties citreiz. Tā vietā, lai mierīgi dotos projām, vīrietis pamanījis netālu stāvošo automašīnu, iekļuvis tajā iekšā, iedarbinājis un aizbraucis prom. Nozagtā mašīna pieder darba devējam.

Izvērtējot saņemto informāciju, likumsargi transportlīdzekli izsludināja meklēšanā. Tās pašas dienas vakarpusē likumsargi uz autoceļa Ķekava – Skaistkalne ieraudzīja iedarbinātu stāvošu automobili. Tajā iekšā sēdējis vīrietis, kurš acīmredzami atradies alkohola reibumā. Vīrietim veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,73 promiļu reibumā. Pārbaudot automašīnas valsts reģistrācijas numuru, policisti noskaidroja, ka tā ir meklēšanā un nekavējoties par to paziņoja Ogres iecirkņa likumsargiem.

Policisti aizturēja 1978.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām un transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+