Mobilā versija
-1.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
1. decembris, 2017
Drukāt

Potsdamas Ziemsvētku tirdziņā atrasts viltus spridzeklis

AFPAFP

Vācijas policija piektdien pie Potsdamas Ziemsvētku tirdziņa atradusi “aizdomīgu objektu”, kas saturējis naglas, vadus, baterijas, petardes un pulveri, taču šķietamajam spridzeklim nav bijis detonatora.

Sākotnēji Brandenburgas federālās zemes policija tviterī paziņoja, ka “aizdomas par nekonvencionālu spridzekli apstiprinājušās”, taču dažas stundas vēlāk Brandenburgas iekšlietu ministrs Karls Heincs Šrēters atzina, ka šī spridzekļa imitācija nebūtu varējusi eksplodēt.

Aizdomīgo paciņu kādā iekšpilsētas aptiekā, kas atrodas tieši blakus Ziemsvētku tirdziņam, pēcpusdienā nogādāja kurjers.

Kamēr eksperti pārbaudīja paciņas saturu, policija slēdza Potsdamas iekšpilsētu un daļēji evakuēja Ziemsvētku tirdziņu, kā arī tā tuvāko apkaimi.

Šogad tradicionālajos Vācijas Ziemsvētku tirdziņos veikti pastiprināti drošības pasākumi, jo pagājušajā gadā kāds islāma ekstrēmists ar nolaupītu kravas automašīnu ietriecās vienā no Berlīnes tirdziņiem, noslepkavojot 11 cilvēkus.

Pievienot komentāru

Sinagoga Zviedrijā apmētāta ar degošiem priekšmetiemJauniešu grupa maskās sestdienas vakarā apmētāja ar degošiem priekšmetiem sinagogu Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, ziņoja vietējie mediji.
Draugiem Facebook Twitter Google+