Latvijā
Novados

Požarnova gāzējiem neizdodas tikt pie Baldones novada domes priekšsēdētāja amata 0

Foto – Lita Krone/LETA

Par Baldones novada domes priekšsēdētāju šodien, 28. novembrī, ievēlēts partijas “Vienotība” biedrs Raimonds Audzers, portālu LA.lv informēja partijā.

Līdz ar to domes priekšsēdētāja amatā netika ievēlēts iepriekš Andreju Požarnovu (GKML) gāzušo Reģionu alianses un VL-TB/LNNK kandidāts Guntis Tamanis (VL-TB/LNNK), norāda aģentūra LETA

“Baldonei ir neizmantots potenciāls attīstīties par zaļāko Pierīgas pilsētu ar sakārtotu infrastruktūru un attīstītu uzņēmējdarbību. Pašvaldības jaunā koalīcija vienojusies par ilgtspējīgu Baldones novada apsaimniekošanas politiku, lai būtiski uzlabotu novada iedzīvotāju dzīves līmeni,” norādīts novada domes jaunās koalīcijas līgumā.

Koalīcijas līgumu parakstījušas partijas “Vienotība”, “Gods kalpot Latvijai” un Latvijas Zaļā partija, tam pievienojies arī no Reģionu alianses ievēlētais deputāts Edgars Brigmanis.

Koalīcija apņēmusies nākamajos četros gados pabeigt Baldones stadiona būvniecību un atjaunot Baldones kultūras namu, modernizēt ūdens un kanalizācijas sistēmu un uzbūvēt jaunus īres dzīvokļus.

Baldones novada domes priekšsēdētājs Raimonds Audzers dzimis 1972. gadā un Latvijas Universitātē studējis gan Bioloģijas, gan Ekonomikas un vadības fakultātēs, iegūstot bioloģijas maģistra grādu, bioloģijas un ķīmijas skolotāja diplomu, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē.

LA.lv