×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. februāris, 2016
Drukāt

Požarnovs kritizē varu un piedāvā atbalstīt uzņēmējus un kristīgās vērtības (24)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Gods kalpot Latvijai" dibināšanas sapulce Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Valdošās koalīcijas mērķis ir varas noturēšana, nevis rūpes par Latviju, savukārt partija “Gods kalpot Latvijai” piedāvās risinājumus iedzīvotājiem, arī atbalstīt uzņēmējus. Tāpat partija kā svarīgas uzskata kristīgās vērtības.

Tas izriet no 27.februārī politiķa Andreja Požarnova paustā partijas dibināšanas kongresā.

Viņš norādīja, ka nepieciešams uzdot jautājumu “Vai ar mūsu valsti viss kārtībā, vai esam droši par savu bērnu nākotni?”. No politiķa paustā izrietēja negatīva atbilde – Požarnovs minēja vairākas negācijas, tajā skaitā bankas “Citadele” pārdošanu zem tirgus cena, muļļāšanos ar pedagogu atalgojumu, problēmas veselības aprūpē un citas.

Valdošās koalīcijas mērķis ir varas noturēšana, nevis rūpes par Latviju, norādīja politiķis. Viņš kritiski novērtēja to, ka, Latvijai atrodoties tik sliktā situācijā, valsts sniedz palīdzību Grieķijai, Itālijai un Vācijai patvēruma meklētāju krīzes risināšanā. “Kā ņirgāšanās par valsts iznīcināšanu skan uzslavas no Eiropas Savienības par veiksmes stāstu,” norādīja Požarnovs, piebilstot, ka veiksmes stāsts nav redzams.

Sarunās ar politiķi iedzīvotāji pauduši, ka vēlas alternatīvu pašreizējai koalīcijai, kad Zaļo un zemnieku savienība strādājot Ventspils interesēs, nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK rīcība saistāma ar naida kurināšanu un “Vienotība” drīz sabruks savu intrigu dēļ, par cilvēku pausto sacīja politiķis.

Viņš minēja partijas atsevišķas programmas nostādnes, piemēram, darbaspēka nodokļu samazināšanu, palielinot patēriņa nodokļus, kā arī noteikt pašvaldībām tiesības veidot savus uzņēmumus pēc Skandināvijas valstu prakse. Tas attiektos tikai uz nozarēm, kur trūkst vietējo uzņēmumu. Uzlabojot sadarbību ar uzņēmējiem, likumā jānosaka, ka tos var kontrolēt ne biežāk kā reizi gadā, lai novērstu ierēdņu patvaļu, pauda Požarnovs.

Viņš norādīja, ka Satversmes preambulā nostiprinātās kristīgās vērtības ir neapstrīdamas. Tāpēc Latvijai no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem jāuzņem tikai tie bēgļi, kas ir kristieši.

Šodien partijas pasākumu ar lūgšanu atklāja Romas katoļu draudzes prāvests Andris Kravalis, kurš norādīja uz tādu vērtību nozīmīgumu kā mīlestība un patiesība. Viņš arī norādīja uz nepieciešamību būt vienotiem, lai virzītos uz mērķu sasniegšanu.

Kā ziņots, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks partijas “Gods kalpot Latvijai” dibināšanas sapulce, aģentūru LETA informēja biedrībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. to Šleseram, Nr.2 Atbildēt

  Požarnov,mēs jau to esam piedzīvojuši! Vai ar ekskavatoru arī celsies tuvāk Dievam? Idiotu un politprostitūtu bars kas tautu uzskata par plānprātiņiem !

 2. Cik jau partijas un pionieru/komsomola pulciņus jau nav pamainījis šis politpiegulētājs!?Papētiet šī kangara CV.Bet tikai tādi arī der Ušakam no politiskā sasmirduša purva rāvas izvilkti.Papētiet kas pieteicies tajā “partijā”!TB/LNNK var “lepoties”ar saviem pamatlicējiem — Straumi,Požarnovu,V.Balodi utt.Pēc brīstiņa tas pats notiks arī ar šodienas NA !

 3. Požarnov, tas taču savulaik bija Jaunā laika sauklis!
  Paši neko orģinālāku nevarat izdomāt?

 4. Daudz vērtīgāk ir iestāties Zemessargos un pa īstam kalpot Latvijai.

 5. Nodibina jaunu puvekli LV politikas komposta kaudzē. Atkal mūs apmānīs.

 6. nevis kalpojot,bet sēžot Atbildēt

  Kaut kas jau ir jāsola,tāpēc arī piesauc kristīgās vērtības.Tas viss jau dzirdēts no Šlesera.Požarnovs jau savu laiku nosēdēja,atkal sagribējās.Latvijai var kalpot,neveidojot partiju!

 7. Cilvēki, esiet modri! Bijušie komunisti atkal grib apmānīt tautu. Piekrītu komentētājam ka tas ož pēc KGB. Neizdevas ar Sudrabu, tagad mēģina ar dvacatņik veidīgājiem un tiem kas ceļojuši no vienas uz otru partiju, sasmērējušies un nav spējīgi Latvijas labā strādāt. Ir jānāk jaunajiem spēkiem!

 8. kādas ir tās kristīgās vetības-baznīcu darbinieku pedofīlijas skandāli un citas izvirtības,bāreņu izpārdošana uz asv…,šī partija jau tagad ir bezcerīga……..

 9. Ameriks malacis – labi organizē, drīz būs valdībā!

 10. Kārtējais bijušo aizkulišu triks: viņi redz, ka V šķeļas un nu ir īstais laiks pieteikt jaunu kabatas partiju! Droši vien sponsors arī tas pats, kas “No sirds Latvijai”, no bijušās stūra mājas! Jauna partija vecās uniformās, tāpēc jau tas populisma, negatīvisma un slepenības plīvurs. Un “Gods kalpot Latvijai” tiek vazāts kā tāds kājslauķis, tas jau vien visu izsaka. Sak, paņirgsim par tiem Latvijas patriotiem!

 11. Otru augstāko visā pasaulē -21% PVN likmi Latvijas luksusa precēm-maizei un pienam,atstāsim bez izmaiņām,vai vēl paaugstināsim,Požarnova kungs?

 12. Un kas atbalstīs pārējos 96% iedzīvotāju,t.sk. bērnus,invalīdus un pensionārus?

 13. Tā pati Skandināvijas valstu prakse jums taču pasaka priekšā,ka nodokļi nav ne jāpazemina,ne jāpaaugstina! Jāievieš ir Skandināvijas (un pārējo Eiropas valstu) progresīvie nodokļi-nodokļi pēc maksātspējas principa!

 14. Lieluzņēmēju un nodokļu lielparādnieku atbalstītāju mums jau pietiek! Te pažārnieki nav vajadzīgi!

 15. Partijas dibināšana notika ziedoņa zālē-kolaborantu svētnicā.Diez vai tā ir laba zīme!

 16. Ir pāris lietas,kas liek man šo partiju norakstīt, pat neiedziļinoties. 1_kārt, populistiskais nosaukums,kas bezkaunīgi nozagts mūsu armijniekiem . Līdz tam tak ir jāaizdomājas! Nākošā grupele sadomās sevi nosaukt par “Dievs, svētī Latviju!”. Ko tad? Nu labi,2-kārt, šī ir jau 73.partija Latvijā. 73!!!!!!!!!

 17. Partija slēpjas, žurnālisti nav noskaidrojuši, kas tad vēl partijā bez požarnika un dievtura Kravaļa. Nosauc visus biedrus, visu sarakstu, citādi tas atkal smird pēc KGB varianta. Vai Požarnovs ir/nav no KGB personas. kas viņu virza uz varu, ja slēpjas un nesauc sastāvu.

 18. Požarnov, tavi izteikumu par ne – kristīgām vērtībām – “pupu mizas”. Mums jau bija, mi eto prohodili – Šlesera kristīgās vērtības, pietiek. Požarnov, ēd pats tās kristīgās vērtības no ušakova-putina katla.

 19. komjaunietis ameriks un kristígās vērtíbas…

 20. ...................... Atbildēt

  kristīgās vērtības te 25 gadi…………………gaida klātus galdus, bet kurš klās?

 21. Putinisms….

 22. Valdošā koalīcija grib noturēt varu- interesanti, ko tad Požarnovs grib, vai ne to pašu? Paliek šķērmi ap dūšu redzot, kas tagad atkal raujas pie varas. Kas notiek Latvijā? Vai tiešām šie darboņi domā, ka ar cēliem nosaukumiem un solījumiem cilvēkus varēs apmuļķot? Ceru, ka stulbu būs maz.

 23. Balsošu par GKL, jo visas partijas, kas ir valdība jau 25 gadus iznīcina Latviju un latviešu tautu.

Draugiem Facebook Twitter Google+