Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. oktobris, 2016
Drukāt

“Prakses kalve 2016”

prakseskalve

Jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties konkursa kārtībā Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Eiropas Parlamenta informācijas biroja organizētajai “Prakses kalvei”.

25 jauniešiem katru nedēļu no novembra līdz februāra vidum būs iespēja apmeklēt 13 augstvērtīgas bezmaksas nodarbības uzņēmējdarbības un citu turpmākajā karjerā noderīgu prasmju attīstīšanai.

Nodarbības vadīs izaugsmes trenere Ieva Kimonte, projektu radītāja un vadītāja Madara Mazjāne-Kokina, organizācijas “Quo Tu Domā?” valdes locekle un līdzdibinātāja Ieva Skrīvere, izaugsmes trenere un komandu koučs Kristīne Zaksa, preses sekretārs Eiropas Parlamentā Kārlis Būmeistars, skatuves mākslas un runas konsultante Zane Daudziņa, aģentūras “WRONG” sociālo mediju nodaļas vadītājs Vilhelms Meisters, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore un uzņēmēja Madara Peipiņa u. c. Interesentiem līdz 21. oktobrim pa e-pastu esmaja@esmaja.lv jāatsūta motivācijas vēstule.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+