Mobilā versija
Brīdinājums -4.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
7. oktobris, 2016
Drukāt

“Prakses kalve 2016”

prakseskalve

Jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties konkursa kārtībā Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Eiropas Parlamenta informācijas biroja organizētajai “Prakses kalvei”.

25 jauniešiem katru nedēļu no novembra līdz februāra vidum būs iespēja apmeklēt 13 augstvērtīgas bezmaksas nodarbības uzņēmējdarbības un citu turpmākajā karjerā noderīgu prasmju attīstīšanai.

Nodarbības vadīs izaugsmes trenere Ieva Kimonte, projektu radītāja un vadītāja Madara Mazjāne-Kokina, organizācijas “Quo Tu Domā?” valdes locekle un līdzdibinātāja Ieva Skrīvere, izaugsmes trenere un komandu koučs Kristīne Zaksa, preses sekretārs Eiropas Parlamentā Kārlis Būmeistars, skatuves mākslas un runas konsultante Zane Daudziņa, aģentūras “WRONG” sociālo mediju nodaļas vadītājs Vilhelms Meisters, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore un uzņēmēja Madara Peipiņa u. c. Interesentiem līdz 21. oktobrim pa e-pastu esmaja@esmaja.lv jāatsūta motivācijas vēstule.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+