Latvijā
Izglītība

Prakses kalve jauniešiem0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto LETA

Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties Eiropas Savienības mājas nodarbību ciklam “Prakses kalve 2018”. Konkursa kārtībā izvēlētiem 25 mērķtiecīgiem un motivētiem jauniešiem būs iespēja četrus mēnešus katru nedēļu apmeklēt augstvērtīgas nodarbības.

Nodarbībās, kas norisināsies no šā gada novembra līdz 2019. gada februāra beigām, jaunieši varēs izprast kritiskās domāšanas un argumentācijas būtību, attīstīt spontanitāti un radošumu, līdera dotības, prasmi pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā un sadarboties komandā, izzināt pasākumu rīkošanas nianses, kā arī uzlabot mediju pratību. Nodarbības ES mājā norisināsies piektdienās no plkst. 16 līdz 18, tās ir bezmaksas. Cikla noslēgumā dalībnieki saņems apliecību par dalību mācībās.

Nodarbības vadīs profesionāli un zinoši eksperti: “TeaTree” improvizācijas teātra vadītāja Mairita Strūberga, debašu organizācijas “Quo Tu Domā?” izpilddirektore Evija Goluba un valdes loceklis Rasmuss Filips Geks, aģentūras “WRONG” sociālo mediju nodaļas vadītājs Vilhelms Meisters, lektors Rīgas Stradiņa universitātē, apmācību un pasākumu vadītājs Mārtiņš Daugulis, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Curika, pasākumu organizēšanas aģentūras “IdeaHOUSE” vadītāja Unda Krieviņa, komandas veidošanas trenere Kristīne Skrīvele, žurnāliste un stratēģiskās komunikācijas eksperte Solvita Denisa-Liepniece, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta biroja Rīgā darbinieki.

Šogad astoņiem jauniešiem, kuru dzīvesvieta ir ārpus Rīgas un kuri sekmīgi apmeklēs visas cikla nodarbības, piedāvā apmaksāt iknedēļas braucienu sabiedriskā transporta izdevumus.

Pretendenti aicināti līdz 21. oktobrim pa e-pastu esmaja@esmaja.lv sūtīt motivācijas vēstuli, kurā raksturota līdz šim iegūtā izglītība un pieredze sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī mērķi un motivācija dalībai nodarbību ciklā.

LA.lv