Horoskopi un mistika
Ezoterika

Praktiskā astroloģija: kā mūsu dzīvi ietekmē planetārie arhetipi0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Mitoloģija, astroloģija un vēsture vienmēr ir gājušas roku rokā. Vēsture ir devusi mums mitoloģiju, kas savukārt devusi astroloģiju. Planētas, zvaigznes, zvaigznāji var ietekmēt mūsu dzīvi.

Uzzināsim, kā tas var notikt!

Saule

Senajiem ķīniešiem Saule simbolizēja augstāko vīrišķo pirmsākumu, jaņ esenci. Viņi arī personificēja Sauli kā lielu kosmisko aci debesīs. Vairākās reliģijās, tostarp kristietībā Saule simbolizē dzīvību, enerģiju, spēku un atdzimšanu.

Mēness

Mēness ir sievišķais simbols, kas ir universāls laika attēlotājs, jo tam ir cikli un fāzes. Mēness fāzes simbolizē nemirstību un mūžību, apgaismību vai pašas Dabas tumšo pusi.

Merkurs

Šī planēta atbild par ikdienas izpausmēm un saskarsmi. Merkurs palīdz nošķirt lietas un atkal tās apvienot.

Venera

Venera atbild par divām svarīgākajām lietām mūsu dzīvē: mīlestību un naudu.

Marss

Tas ir izdzīvošanas instinkts, kuru var uzskatīt par cilvēka “atlikušo” dzīvniecisko dabu. Marss pārvalda mūsu dzīvnieciskos instinktus, agresiju, dusmas un izdzīvošanu.

Jupiters

Šī planēta pārvalda augstāko apmācību un dāvā mums spēju izpētīt jaunas idejas gan intelektuāli, gan garīgi. Gudri sakot, Jupiters palīdz mums formulēt mūsu ideoloģiju.

Saturns

Saturns astroloģijā tiek uzskatīts par postu nesošu planētu. Bet tad, kad ir labvēlīgā zīmē, tas dāvā cilvēkam bagātību un slavu.

Urāns

Urāns vienmēr skatās uz priekšu. Tas godbijīgi attiecas pret tradīcijām, kā arī svin oriģinalitāti un individualitāti.

Neptūns

Neptūns pārstāv pašiznīcinošus impulsus: ilūzijas, halucinācijas, krāpšanu un nodevību. Alkohola un lielākās daļas medikamentu ietekmē izkropļo uztveri par apkārtējo vidi un sevi.

Plutons

Plutons atbild par attīrīšanos, slēpto spēku vai galveno patiesību atbrīvošanos. Šī ir radošas iznīcības planēta, tās tranzīti var tikt izjusti kā ilgstoši pārbaudījumi!

Avots: “Flytothesky”

LA.lv