×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

“Praktiskais Latvietis” 06.01.2014.

PLvaks01

abonet_pogapirkt_poga

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Cepam laivas!

Ūdeņiem bagātajā Latvijā bez valsts investīcijām tapusi kanoe laivu ražotne. No kopīga vaļasprieka Skaistkalnē izaudzis ģimenes uzņēmums, kam pa spēkam inovatīvas, eksportspējīgas produkcijas ražošana. Nepilnos divos gados izgatavots ap 300 laivu.

Ziemassvētku egļu parāde

Šonedēļ līdz pat 12. janvārim Rīgā vēl var izstaigāt Ziemassvētku egļu ceļu. Tā saucas vides objektu festivāls, kas jau kļuvis par tradīciju, jo notiek ceturto gadu. Daudzas no šīm eglēm ir asprātīgi un eleganti dizaina objekti, kas piesaista uzmanību gan dienā, gan mijkrēslī, gan nakts melnumā.

Gādā par siltumu un laimi

Sertificētais skursteņslauķis Elijs Bite savā darba mūžā iztīrījis tūkstošiem dūmvadu, tāpēc pamatīgi iepazinis, kas kuram ir aiz ādas. Viņš arī zina stāstīt kā skursteņu tīrību ietekmē ilgdedzes, jeb jotulveidīgās krāsniņas.

Kā smaržo!

Kurš gan nezina piparmētras! Atsvaidzinoši vēsās mentola smaržas un garšas dēļ tās viegli atšķirt no citām līdziniecēm. Taču mētru pulks ir gana daudzveidīgs un interesants, lai iepazītu tuvāk.

Motorreļļas filozofija

Motoreļļa ir viens no automobiļa apkopes produktiem, un tās nomaiņu laikus vairs neapšauba vairākums braucēju. Ar ko riskējam, šo kārtību ignorējot?

Pēcsvētku smagums

Kopš senatnes ierasts svētkos klāt bagātīgu galdu. Pēc tam gan daudzi nevar lepoties ar labu pašsajūtu. Taču no katras situācijas izeja ir vienmēr! Kā cīnīties ar pārēšanās radītu smaguma sajūtu, nogurumu, vēdergraizēm, vēdera izejas traucējumiem un uzpūšanos?

Uzfilcē mēteli!

Rokdarbniece Andra Kurga Svētē kopā ar palīgiem darina fantastiskus mēteļus. Te mazās vilnas kārsumu paciņas pārtop orģinālos dizaina risinājumos. Katrs mētelis ir unikāls un neatkārtojams! Paskatīsimies kā top šādi mēteļi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+