×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. jūlijs, 2014
Drukāt

“Praktiskais Latvietis” 07.07.2014.

pl07072014

abonet_pogapirkt_poga

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “PRAKTISKĀ LATVIEŠA” NUMURĀ

Četras nozares mazā lauku sētā
Vai pilsētnieks, kurš neprot zemes darbus, laukos var atrast savu biznesa nišu? Izrādās, ka var gan! Un bez kredītiem un ES projektu naudām. Antrai Gaisai ir pat četri biznesi. Viņa rīko bērnu nometnes, uzņem tūristus, gatavo sukādes un īpašo bumbieru našķi, apsaimnieko gliemežu fermu. Antra nevienu brīdi nav nožēlojusi, ka pametusi Rīgu un pārcēlusies uz laukiem.

Elektroniskās algas nodokļa grāmatiņas
No šā gada 1.jūnija sākusi darboties jaunā Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS), un algas nodokļa grāmatiņas tagad gan darbiniekiem, gan darba devējiem ir pieejamas vairs tikai elektroniskā veidā. Lai piekļūtu šim dokumentam, jāpieslēdzas VID EDS. Kā to izdarīt? Informācija, padomi, uzziņa.

Bišu dziedinātava
Katrs, kam darīšana ar bitēm, zina brīnumaino smaržu, kāda uzvēdī, atverot stropu. Propoliss, vasks, medus, ziedputekšņi – kas var būt veselīgāks par tādu aromātu buķeti. Rideļu puses bitenieks Visvaldis Auseklis savā dravā uzcēlis īpašu namiņu kurā var elpot stropa smaržu. Relaksācija un atpūta garantēta.

Tīklērce zemenēs
Par to, kā apkarot tīklērci, nelietojot ķīmiju, stāsta zemeņu audzētājs Juris Švarcs.

Tomāti pārdzīvo stresu
Vēsā laika dēļ nenotiek pilnvērtīga barības vielu uzņemšana no augsnes. Kas jādara, lai augus spēcinātu? Tomātu audzētājas Elgas Bražūnes viens no padomiem – pagatavot nezāļu vircu.

Kuram tipam piederu
Piederību konkrētai krāsu paletei jeb gadalaika tipam nosaka pēc cilvēka dabas dotumiem – dabīgās matu, acu, uzacu un skropstu krāsas, ādas un lūpu toņa, acu baltumu nokrāsas. Nosakot gadalaiku tipu, daudz vieglāk ir veidot piemērotu garderobi atbilstošā toņu gammā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+