Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Otīlija, Iveta
Otrdiena, 12. decembris, 2017
8. decembris, 2013
Drukāt

“Praktiskais Latvietis” 09.12.2013.

PL49-2013

abonet_pogapirkt_poga

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU.

PIEDALIES ŽURNĀLA “PRAKTISKAIS LATVIETIS” ABONENTU LOTERIJĀ!

JAUNĀKAJĀ “PRAKTISKĀ LATVIEŠA” NUMURĀ

Ar Skotijas pieredzi Sēlijā
Ilūkstes novada Bebrenes pagastā divi latvieši nesen uzsākuši savu biznesu – brokoļu un ziedkāpostu audzēšanu. Ideja nolūkota Skotijā, kur abi draugi Mārtiņš Bogušs un Arnis Kuckājs bija devušies nopelnīt naudu un iegūt dzīves pieredzi. No ārzemēm atgriezušies pirms gadiem pieciem, taču savam biznesam atvēzējušies tikai pērn. Kā draugiem veicas?

Laulības līgumi
Laulātie savas mantiskās attiecības arvien biežāk mēdz noformēt laulību līgumā. Var pat teikt, ka šādi līgumi tagad ir modē. Kādos gadījumos tos slēdz? Kādi ir šo līgumu veidi? Kas notiek, ja laulību šķir?

Sapnis par krāsni
Kad modernās tehnoloģijas prātu un maku iedzen izmisumā, gribas atgriezties pie pārbaudītām vērtībām. Piemēram, mājās ierīkot parastu malkas krāsni, kam nav nekādas podziņas jāspaida, lai uzturētu vēlamo temperatūras režīmu, vienlaikus piebremzējot arī elektrības skaitītāja trako skrējienu. Vai tas tik viegli izdarāms?

Ragainais bizness
Smiltenes novada Blomes pagasta z/s Muižnieki saimniece Gunta Muižniece jau divdesmit gadus nodarbojas ar kazkopību. Šajā laikā ir gājis kā pa kalniem un lejām, toties gūta neatsverama pieredze, ko kazu audzētāja uzskata par savu lielāko bagātību.

Gaidot Ziemassvētkus
Mājokļa durvis rotājot ar pašas darinātu kompozīciju, Ziemassvētku gaidīšanas laiku padarīsiet gaišāku un krāšņāku gan sev, gan citiem. Kā ātri pagatavot svētku rotājumu?

Pārdurot košļājamo burbuli
Stāvot rindā pie kases, ir ieradums iepirkumu groziņā iemest pa kādai košļājamās gumijas paciņai. Ja rinda gara, ir laiks palasīt, kas rakstīts paciņas otrajā pusē. Sastāvs gluži kā Mendeļejeva tabula, no dabīgām, organismam pieņemamām sastāvdaļām ne vēsts – vieni vienīgi E-burti un mākslīgie saldinātāji! Kā košļājamo gumiju vērtē zobārsti un gastroenterologi?

Bērna zobu kopšana
Ja bērns pierod zobus kopt no mazotnes, nav pazīstamas bailes no zobārsta un rodas ieradums, kas palīdz saglabāt zobu veselību. Kā bērnam iemācīt rūpēties par zobiņiem?

Kur palicis eirokalkulators?
„Daudziem cilvēkiem pastkastītē bija iemests tā sauktais eirokalkulators – tabula, pēc kuras viegli pārrēķināt latus uz eiro un otrādi. Savā pastkastītē to diemžēl neatradu. Vai šie eirokalkulatori pienākas visiem un kas tos izplata?”, vēlas noskaidrot Andrejs.

Ja neesat saņēmusi bukletu „Vai esat gatavi?” Ar divām divpusējām tabulām, zvaniet uz abonēšanas centru „Diena” klientu servisu pa tālruni 67770101.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+