Mobilā versija
+2.4°C
Lūcija, Veldze
Trešdiena, 13. decembris, 2017
13. janvāris, 2014
Drukāt

“Praktiskais Latvietis” 13.01.2014.

pl13012014

abonet_pogapirkt_poga

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Kā saņemt apdrošināšanas atlīdzību
Noslēdzot apdrošināšanas līgumu, mēs ceram iegūt finansiālu aizsardzību vai naudas līdzekļu uzkrājumu, ja rodas apdrošinātais risks. Taču nereti dzīvē ar līgumu vien neko nevar panākt – lai saņemtu atlīdzību, apdrošinājuma ņēmējiem pašiem jābūt aktīviem. Tāpēc der atgādināt, kas jādara un kam jāpievērš uzmanība pirms un pēc apdrošināšanas līguma slēgšanas.

Prom no vienveidības!
Talsinieki Līga un Mārcis Krauzes ir veiksmīgi izturējuši pirmo gadu Latvijas uzņēmējdarbības vidē. Viņu izveidotais interneta veikals ”Betolli” klientiem piedāvā oriģinālu pakalpojumu – iespēju ar virtuālo konstruktoru pašiem sakomplektēt sev tīkama modeļa pletkreklu, ko uzņēmums pēc šī individuālā dizaina sašuj. Lūkojam, kā viņiem veicas šajā biznesā.

Skati sievieti pēc cepures!
Cepure ne tikai pasargā nejaukos laika apstākļos, bet ir arī viens no simboliem, lai apliecinātu savu stāvokli sabiedrībā, piederību sociālajai un, jā, arī vecuma grupai.
Nav tādas sievietes, kurai nepiestāvētu cepure, tikai jāprot atrast sev piemērotāko. Tāpēc der ieklausīties cepuru dizaineres Sandas Ezeriņas ieteikumos.

Maizes gudrības
Sāta sajūtu rada pat viens maizes rieciens, un nevajag piestūķēt pilnu vēderu. Laba maize nekaitē ne augumam, ne veselībai. Kāds produkts nonāk uz mūsu galda? Ko izvēlamies – īstu, kvalitatīvu maizi vai rūpnieciski ražotu švammīgu produktu, ko bez īpašiem sirdsapziņas pārmetumiem var nosaukt tikai par maizes izstrādājumu?

Saules kolektori
Izmantot saules un vēja, arī zemes un gaisa siltumu, protams, ir ļoti moderni un pat stilīgi, jo īpaši zaļi domājošo aprindās. Pārējos šajā aplokā dzen fosilā kurināmā pieaugošās izmaksas, tāpēc aktuāls kļūst jautājums – cik efektīvi mūsu apstākļos, piemēram, ir saules kolektori? Vai tie spēj mājai karsto ūdeni sagatavot un vēl telpas apsildīt? Un, pats galvenais, cik tie maksā un kad atmaksājas?

Pieres lukturi – dārgāki, bet ērtāki
Pieres lukturi maksā dārgāk par līdzīgas klases rokas lukturiem, jo ir daudz ērtāki – abas rokas ir brīvas. Tā ir liela priekšrocība, strādājot, kāpjot kalnos vai dodoties pārgājienos. Daži cilvēki pieres lukturi izmanto, pat mazgājot māju. Kurš no šiem lukturiem ir labāks, ar ko tie atšķiras, un kas jāņem vērā, lukturus iegādājoties?

Uzņemtais un patērētais enerģijas daudzums
Diētas ārsts Andis Brēmanis skaidro, kā aprēķināt, vai uzņemtais un patērētais enerģijas daudzums ir pietiekams, lai nomestu svaru, bet organisms normāli darbotos bez pārslodzes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+