×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
4. jūlijs, 2013
Drukāt

Praktiskais Latvietis

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

JAUNĀKAJĀ “PRAKTISKĀ LATVIEŠA” NUMURĀ

pl14102013

Zelta zaptes
Vai pie mums Latvijā, kur gandrīz katra saimniece uzskata par pienākumu savārīt ziemai ievārījumus, bet katrai otrajai ģimenei, ja ne pašiem, tad radiem, dārzā aug ogu krūmi, plūmes un ābeles, ir iespējams nopelnīt, vārot un tirgojot ievārījumus? Izrādās, ka var! Tikai jāatrod sava pieeja, piedāvājot kvalitatīvu un atšķirīgu preci.

Lēti pārdod izsolē…
Vai vēlaties nopirkt labiekārtotu dzīvokli Rīgā par nieka 7400 latiem? Varbūt jūs apmierinās dzīvoklis ar visām ērtībām 103. sērijas mājā Olainē par 4000 latiem vai vēl lētāks Jelgavā, par 3400 latiem? Tas ir iespējams, taču, ja esat gatavs rīkoties pēc principa – uz cita nelaimi izstiepies…

Pēc rudens salnām
Bezgala krāšņo un bagātīgo dāliju ziedēšanu parasti pārtrauc rudens salnas pašās septembra beigās vai oktobrī. Tad arī jāsāk domāt par šo puķu novākšanu un ieziemošanu!

Ekoloģiska apkure
Lēnām, bet neatlaidīgi arī mūsu tirgu iekaro videi draudzīgās apkures tehnoloģijas. Un ne tikai tāpēc, ka neesam gluži vienaldzīgi par globālajiem klimata izmaiņu draudiem, bet gan lielākoties tādēļ, ka strauji aug energonesēju cenas. Dārgāks paliek viss – nafta, gāze, dīzeļdegviela, elektrība un arī biomasa, tai skaitā malka. Šo nepatīkamo situāciju uz savas ādas izjūt visas ģimenes, siltumam tērējot aizvien vairāk līdzekļu. Iespējams, talkā var nākt alternatīvās apkures sistēmas.

Pulksteņu suģestija
Cēsnieks ANDRIS DOLŽENKO, strādādams par pulksteņmeistaru, spēja novērtēt seno laikrāžu pievilcību un unikalitāti. Lai nākamajām paaudzēm saglabātu vēsturiskos kabatas, rokas, sienas, grīdas un kamīnpulksteņus, tagad viņš tos restaurē un veido arī savu stundeņu kolekciju. Iepazīsimies?

Drozofilu  apkarošana
Kā rudens, tā mazās augļu jeb tā sauktās skābuma mušiņas ir klāt! Tās vairojas kosmiskos ātrumos, jo īpaši, ja esam sagādājuši viešņām labvēlīgus apstākļus – silta, mitra vide un brīvi pieejami skābi augļi vai ogas. Izmēģinām dažādus paņēmienus, kā cilvēkam nekaitīgā veidā atbrīvoties no augļu mušiņām!

Pirmā plāna loma
Mugurkauls ir ne tikai balsts, bet tas arī sargā muguras smadzenes, kas ir centrālās nervu sistēmas daļa. Tātad – esam tik veseli, cik stiprs ir mūsu mugurkauls?

Saldā aptieciņa
Medus – nenovērtējama dabas dāvana, kas ārstē, baro, dod spēku un skaistumu. Ko par to zinām un, galvenais, – vēl nezinām?

LASIET “PRAKTISKO LATVIETI” INTERNETĀ!

ABONĒT ŽURNĀLU IESPĒJAMS ŠEIT.

PIEDALIES ŽURNĀLA “PRAKTISKAIS LATVIETIS” ABONENTU LOTERIJĀ!

 

.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+