×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2014
Drukāt

“Praktiskais Latvietis” 27.01.2014.

pl27012014

abonet_pogapirkt_poga

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Rūpniecības patriots
Pirms kāda laika metālapstrādes speciālists un metālmākslinieks LINARDS POČS darināja Gada balvu – zelta pogu, ko ik gadu pasniegt labākajiem komunikācijas nozares pārstāvjiem. Simbolisku zelta pogu, šķiet, pelnījis arī pats balvas autors, jo, par spīti grūtībām, kāpumiem un kritumiem biznesā, ir noturējies uzņēmējdarbības vidē – un palicis uzticīgs metālam.

Uz veikalu pēc tomātiem!
Pirms liekam pirkumu grozā un pie kases atveram maku, gluži loģiski gribas zināt, kas tā par preci, no kurienes atceļojusi un kāpēc maksā tik, cik maksā… Bez zinoša speciālista to grūti izdarīt. Šajā reizē ielūkosimies kāda lielveikala dārzeņu nodaļā, īpašu uzmanību pievēršot stendam, kur izlikti tomāti.

Latvijā audzētas tilapijas
Latvijā audzē tilapijas. Vai vietējie zivkopji var konkurēt ar ievesto produkciju, ar ko pilni veikalu plaukti? Vai tās atmaksājas audzēt mūsu apstākļos? Dodamies noskaidrot, ko par šo zivju audzēšanu saka šajā nozarē strādājošie.

Elektrības zirnekļa tīkla ļaunā puse
Slimo, slikti guli, jūties noguris vai cīnies ar galvassāpēm? Vaininieks varētu būt elektrisko ietaišu radītais elektromagnētiskais starojums. Elektromagnētisko starojumu nevar redzēt, bet to var izmērīt ar speciālu aparatūru. Izrādās, ka paaugstinātu elektromagnētisko starojumu konstatē bieži. Kā sevi pasargāt no nevēlamā starojuma?

Rentgena uzņēmumi
Daudzu gadu laikā ne vienam vien mājās sakrājusies prāva kaudzīte ar rentgena uzņēmumiem. Kā pareizi ar tiem rīkoties, un vai ārstus pēc vairāk nekā 10 gadiem šie uzņēmumi vēl varētu interesēt?

Sargiet lūpas!
Saplaisājušas lūpas var liecināt par imunitātes pavājināšanos, vitamīnu trūkumu, bet visbiežāk par sala, mitruma, vēja, kā arī sausa telpas gaisa nevēlamo iedarbību. Kā palīdzēt lūpām izturēt gada aukstāko mēnešu sagādāto pārbaudījumu?

Asinis pa degunu
Deguna asiņošana ir nedaudz biedējoša un īpaši nepatīkama, ja notiek sabiedriskā vietā. To nekad nevajag novērtēt par zemu, jo asinis tāpat vien netek un dažkārt šādi var zaudēt krietnu daudzumu dzīvībai svarīgā šķidruma. Kāpēc asiņo deguns?

Zobu ārstēšana bez maksas
Zobu labošana nebūt nav lēta, un ne visiem rocība ir pietiekami liela. Vai tad zobus ir iespējams salabot? Un kādu atbalstu šajā jomā var sniegt sociālais dienests?

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+