×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
27. aprīlis, 2014
Drukāt

“Praktiskais Latvietis” 28.04.2014.

pl28042014

abonet_pogapirkt_poga

“PRAKTISKAIS LATVIETIS” – ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM!

Praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju jautājumiem. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru, dārzkopības speciālistu, celtniecības ekspertu un interjeristu konsultācijas.

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

JAUNĀKAJĀ “PRAKTISKĀ LATVIEŠA” NUMURĀ

Aicinājums. Atpakaļceļa nav
Kristīne Kalniņa ir dārzniece, biteniece, floriste, modele, sportiste… Visi kādreiz patikšanas dēļ apgūtie darbi tagad brīnumainā veidā apvienojušies vienam mērķim – harmoniskai dzīvei un darbam laukos. Braucam raudzīt, kā veicas saimnieces pašā lielākajā biznesā – stādu audzēšanā.

Profilakse izmaksā lētāk
Vecumnieku pagasta z/s “Liepas” nodarbojas ar bioloģiskā piena ražošanu un gaļas liellopu audzēšanu. Saimnieks, veterinārārsts AGRIS VEIDE, uzkrājis gana daudz zināšanu un pieredzes, lai dalītos ar citiem. Viņš atgādina: augsta somatisko šūnu koncentrācija pienā ir brīdinājums, ka govis cieš no mastīta. Par mastītu jāzina mazliet vairāk nekā tikai tas, kā ārstēt…

Gribu uz mežu!
Ogošana un sēņošana Latvijā ir iecienīta nodarbe ne tikai ģimenes krājumu papildināšanai, bet arī peļņai. Taču meža labumu gūšana var izvērsties visai nepatīkama, ja atrodaties uz privātā īpašnieka zemes. Vai tiešām meža īpašnieks drīkst tā vienkārši aizliegt iet mežā? Kur tad lai cilvēki sēņo un ogo un vai šādi aizliegumi attiecas uz visiem mežiem, skaidrojam lasītājai Valentīnai.

Šķidrās tapetes
Ko mājoklī klāt uz sienām – krāsas vai tapetes? Šī ir principiāla izšķiršanās, kam seko piemērotāko toņu vai rakstu nogurdinošie meklējumi. Taču ir vēl viena alternatīva – šķidrās tapetes!

10 ieteikumi, kā labāk pārdzīvot ziedēšanas laiku
Skaistais ziedēšanas laiks daudziem pārvēršas par nepatīkamu pārbaudījumu, jo visapkārt lido ziedputekšņi, pret kuriem organisms reaģē saasināti. Tad neatliek nekas cits, kā apgūt aizsardzības taktiku un stratēģiju, lai sadzīvotu ar alergēniem.

Atkal kājā krampis!
Kurš gan nav piedzīvojis krampju radītās nepatīkamās sajūtas! Tie gan drīz pāriet, tomēr, lai izvairītos no diskomforta, dažkārt vērts noskaidrot īsto iemeslu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+