×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2015
Drukāt

Praktisks ceļvedis smalko vibrāciju pasaulē – Dzīvesziņas gadagrāmata

Dziveszinas_GG_2016_13

Izdevniecība “Lauku Avīze” laidusi klajā saistošu un noderīgu gadagrāmatu tiem, kurus saista “sadzīves maģija”.

“Dzīvesziņas gadagrāmata 2016”, kas nākusi klajā izdevniecībā “Lauku Avīze”, nav tikai kalendārs. Tas ir blīvas un praktiski noderīgas informācijas avots tiem, kurus interesē ezoterika un maģija un ir vēlēšanās ne tikai ielūkoties šajā noslēpumainajā pasaulē pa spraudziņu biezajā priekškarā, bet arī pašiem iemēģināt roku kādā, pēc sastādītājas Aijas Austrumas vārdiem, pavisam sadzīviskā burvestībā. “Piemēram, lai enerģētiski attīrītu māju, sekojot skaidrām instrukcijām, kas atrodamas gadagrāmatā, to var izdarīt pats, neizmantojot starpnieku,” viņa paskaidro un ar smaidu piebilst – ja kāds to darīs, tas būšot pavisam droši, ne dzīvību, ne veselību neapdraudēšot.

A. Austruma ir sertificēta astroloģe, gadagrāmata ir viņas, Ivetas Eglītes un Lauras Grīnvaldes kopdarbs. “Ar ko tā atšķiras no citām? Šajā tas varētu būt kalendārs, kas nav veidots pierastajā veidā, atzīmējot sējai un ražas novākšanai vai skaistumkopšanai piemērotākās dienas. Te vairāk piedomāts par padomiem, kas palīdz sadzīvot ar sevi, savu veselību, dabu, apkārtējiem. Atrodamas, piemēram, labas dienas pirts rituāliem, pirts slotu siešanai, ārstniecības augu lasīšanai un gatavošanai. Tiem, kuri vēlas rakt dziļāk un nodarboties ar tautas medicīnu, tajā skaitā ar vārdošanu, norādīti piemērotākie datumi šādām izdarībām.”

Nebūt ne visu mūžu 
A. Austruma bijusi astroloģe. Vispirms viņa ieguvusi izglītību “lietišķajos” – tagadējā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, pēc tam daudzus gadus strādājusi presē, veidojot vienu no lielākajiem dienas laikrakstiem Latvijā – “Dienu”. Viņa studējusi arī sabiedrisko attiecību vadību, strādājusi prestižās reklāmas aģentūrās un visbeidzot nodibinājusi savu zīmolvedības firmu. Vienlaikus viņu allaž saistījusi citādā, daudziem neizprotamā un neizjūtamā ezoterikas pasaule – sekojot šim aicinājumam, Aija ir izmācījusies par astroloģi, veido zvaigžņu kartes un konsultē, ko katram debesu 
spīdekļi un to attiecības noteiktos dzīves brīžos paredzējušas. Iespējams, līdzīga interese daudzus varētu vedināt ņemt rokās un lasīt viņas jaunāko “bērnu” – “Dzīvesziņas gadagrāmatu 2016”. “Ja vēlamies dzīvot saskaņā ar pasauli, ir nedaudz par maz paļauties tikai uz civilizācijas sabojāto intuīciju. Vajag paskatīties, kā to darīja cilvēki pirms simt, divsimt un vēl vairāk gadiem, kad nedzīvot saskaņā ar dabu vienkārši nebija iespējams. Nebija iedomājams neņemt vērā gadskārtas un dabas ciklus! Protams, gaili uz Mārtiņiem katrs gluži vis nenokaus, jo neba nu katram ir pa gailim, tomēr ir senču gudrības, ko ir vērts izmantot, arī tās atrodamas gadagrāmatā,” stāsta Aija ar sev raksturīgo humora piesitienu.

Gadagrāmata veidota, katram mēnesim piešķirot noteiktu tematu: janvāris – “Jaunas dzīves sākums”, februāris – “Attīrošā uguns”, marts – “Būt un turpināties”, aprīlis – “Vieta, kur atgriezties” utt. Katrā mēneša sadaļā ievietoti dažādu speciālistu raksti, piemēram, attiecībām veltītajā martā ir Anša Jurģa Stabinga pārdomas par tematu “Sievietes “lietošanas instrukcija” neeksistē”, tam seko attiecību konsultantes, Uguns skolas vadītājas Lauras Dennleres raksts “Iekšējais konflikts, kas grauj sievietes laimi”. Izdevumā atrodami arī daudzi citi slaveni uzvārdi – astrologs Andris Račs (raksts “Mēs cits citu esam pelnījuši”), astroloģe Līga Šīrona (“Lilita – kārdinājums mūsu horoskopos”), juvelieris un dziednieks Oļegs Auzers (“Sudrabūdens veselībai”), dziednieks Oskars Peipiņš (“Svece – pasaules radīšanas pirmelementa simbols”) un daudzi citi. Lasāms gan par meditācijām, gan dziedināšanu ar dzintaru un skaņu, par fenšui, mājvietas karmu, balss terapiju un pareizas elpošanas tehniku, par rūnām, uztura enerģētiku, avotiem un ūdeni, un vēl, un vēl…

"Šajā grāmatā atrodamā informācija ir kā lāpstiņa un grābeklītis, ar kuriem savu smilšu pili varam uzbūvēt skaistāku," spriež viena no "Dzīvesziņas gadagrāmatas 2016" sastādītājām astroloģe Aija Austruma. Foto - Matīss Markovskis"Šajā grāmatā atrodamā informācija ir kā lāpstiņa un grābeklītis, ar kuriem savu smilšu pili varam uzbūvēt skaistāku," spriež viena no "Dzīvesziņas gadagrāmatas 2016" sastādītājām astroloģe Aija Austruma. Foto - Matīss Markovskis

“Jā, var teikt, ka gadagrāmata ir par attiecībām – ne tikai starp vīrieti un sievieti, bet arī starp mani un vidi, kurā dzīvoju, starp mani un to, ko ēdu, starp mani un manu ķermeni,” piemetina A. Austruma. Ja attiecībās nav saskaņas, talkā var ņemt dažādus instrumentus – gan pārnestā, gan burtiskā šā vārda nozīmē, jo viens no rakstiem veltīts orgonītiem un ēterītiem, skanošiem instrumentiem, ar kuriem iespējams harmonizēt gan vides enerģētiku, gan panākt, ka labāk sadzirdam paši sevi. “Vēl viens no veidiem, kā uzlabot savu dzīvi, ir saiknes uzlabošana ar savu sargeņģeli, – arī par to var lasīt jaunajā izdevumā. Un vēl kāda mums ļoti aktuāla lieta – cik turīgi esam un vai nauda ar mums “draudzējas”. Tāpēc viens no mēnešiem veltīts naudas enerģijas jautājumiem – man pašai tas likās viens no interesantākajiem.”

Daļai lasītāju, visticamāk, neradīsies vēlēšanās noskaidrot, cik spēcīga ir rūnu maģija, un noteikti netrūks skeptisko. “Būs skeptiski noskaņotie? Vīpsnāt un apšaubīt ir pareizi, skepsei vienmēr ir vieta, bet var arī pārbaudīt un saprast – ir vai nav, darbojas vai nedarbojas,” prāto astroloģe.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+