Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
8. marts, 2016
Drukāt

Prasa apturēt virzītos grozījumus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilze Aizsilniece

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) un veselības ministra Gunta Belēviča asākās sarunas pirmdienas vakarā bija par izmaiņām rezidentūras programmā, žurnālistus informēja LĀB pārstāvji Ilze Aizsilniece (attēlā) un Roberts Fūrmanis.

“Lūdzam apturēt normatīvā akta virzību, Latvijas Ārstu biedrība uzskata, ka tas vairāk veicinās ārstu aizbraukšanu. Necienīgais rezidentu atalgojums, piedodiet, 450 līdz 500 eiro mēnesī un lielīties, ka varam piemaksāt 30%, tas nav ārsta cienīgs atalgojums. Ar šādu naudu nevar izdzīvot,” sacīja Fūrmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Protams, bet mums ir jāizdzīvo un par visu jāmaksā – gan ārstu algām, gan skolotāju algām, gan veselam ierēdņu un klerku baram, un mums nav kam sūdzēties un mūs var pat neārstēt.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+