Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
13. janvāris, 2014
Drukāt

Prasa atcelt sodu
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība ir nosūtījusi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšniekam Oskaram Āboliņam iesniegumu, kurā lūdz atcelt rīkojumu par disciplinārsoda piemērošanu ugunsdzēsējam Jānim Seņkānam.

Viņš saņēmis rājienu par to, ka televīzijai sniedza interviju, iepriekš to nesaskaņojot ar struktūrvienības vadītāju. Arodbiedrība aizrādījusi, ka, piemērojot sodu, nav prasīts tās viedoklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādēļ Āboliņa Kungs nebija notikuma vietā lai sniegtu interviju?
    Ja Seņkāns melo,tad jāsoda!!! Idiotiskais politkorektums!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+