×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. marts, 2016
Drukāt

Prasa ceļa nodokļa iekasēšanas modeļa maiņu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Neskatoties uz nepieciešamā parakstu skaita savākšanu, iedzīvotāji portālā Manabalss.lv arvien turpina atbalstīt iniciatīvu par ceļu nodokļa iekasēšanas modeļa maiņu.

 

Aptuveni pusotra mēneša laikā par iniciatīvu parakstījušies vairāk nekā 20 300 cilvēku, vēloties, lai tiek atcelta pašreizējā sistēma, kad ceļa nodoklis jāmaksā atsevišķā maksājumā neatkarīgi no nobrauktā attāluma. Tā vietā nodokli tiek aicināts iekļaut degvielas cenā, tā apmēru sasaistot ar nobraukumu. Ir savākts divtik liels parakstu skaits, kas nepieciešams, lai iniciatīvu iesniegtu Saeimā. Tāpat minētā iniciatīva pēc parakstu skaita daudzuma ir apsteigusi līdzšinējo līderi – iniciatīvu par konkrētu atbildību par Saeimas deputāta zvēresta laušanu, ko parakstījuši vairāk nekā 17 550 cilvēku. Iniciatīvā, kuru iesniedzis Voldemārs Mellups, rosināts atcelt pašreizējo ceļa nodokļa iekasēšanas modeli autotransportam, nosakot tā maksu pēc degvielas patēriņa saskaņā ar Igaunijas vai Lietuvas paraugu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai būtu ceļi kārtībā es, pilsonis, esmu ar mieru maksāt šodienas maksu un arī tos pat 5 centus pie benzīna, bet tikai lai visa nauda – 100 % aizietu ceļiem . Atkārtoju – visa = mašīnas remonts uz bedrēm ir daudz dārgāks nekā kadi tur 5 centi… Kā servisā – tas izļodzīts , tas ceļa sasists…skaties 200 jau nav, tad vēl apskatē, kas tur ne tā klust un atkal…

Draugiem Facebook Twitter Google+