Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

Prasa islāmistu noziegumus atzīt par genocīdu (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vairāk nekā 60 Britānijas parlamenta deputātu nosūtījuši vēstuli premjerministram Deividam Kemeronam ar lūgumu vērst spiedienu uz ANO, lai panāktu, ka džihādistu islāmistu grupējuma zvērības pret kristiešiem un citām minoritātēm tiktu atzītas par genocīdu.

Tā dēvētā Islāma valsts vainojama reliģisko līderu nogalināšanā, masu slepkavībās, spīdzināšanā, nolaupīšanās ar mērķi saņemt izpirkumu vai pakļaut upurus seksuālai verdzībai, vardarbībā pret kristiešu sievietēm un meitenēm, kā arī citu reliģiju pārstāvēm, norāda vēstules autori.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Protams,ka “islama valsts” galvu griezeji ir jaiznicina,bet tadel jau nav nepieciesama tadas apvienibas ka ANO atlauja,vai piekrisana. Saja apvieniba nekadi konkreti lemumi nav iespejami,jo pietiek ar vienu VETO ,un nekas pienemts netiek.Vienlaicigi jau var pajautat ANO vai Launuma Imperijas noziegumi ari nav genocids,un ka ir ar okupacijas seku likvidesanu,ieskaitot kompensacijas piedzisanu par nodaritajiem zaudejumiem.

  2. Interesanti.. Vai tad ANO tas nebūtu jadara bez pamudinājuma?? Lielbritānijai tas vel ir janorāda? Ar ko vi.ni vispār nodarbojas? Kas tas par nelīmeni migrācijas jautājumu pilnīgā nerisināšana?

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+