Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
22. decembris, 2015
Drukāt

Prasa islāmistu noziegumus atzīt par genocīdu (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vairāk nekā 60 Britānijas parlamenta deputātu nosūtījuši vēstuli premjerministram Deividam Kemeronam ar lūgumu vērst spiedienu uz ANO, lai panāktu, ka džihādistu islāmistu grupējuma zvērības pret kristiešiem un citām minoritātēm tiktu atzītas par genocīdu.

Tā dēvētā Islāma valsts vainojama reliģisko līderu nogalināšanā, masu slepkavībās, spīdzināšanā, nolaupīšanās ar mērķi saņemt izpirkumu vai pakļaut upurus seksuālai verdzībai, vardarbībā pret kristiešu sievietēm un meitenēm, kā arī citu reliģiju pārstāvēm, norāda vēstules autori.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Protams,ka “islama valsts” galvu griezeji ir jaiznicina,bet tadel jau nav nepieciesama tadas apvienibas ka ANO atlauja,vai piekrisana. Saja apvieniba nekadi konkreti lemumi nav iespejami,jo pietiek ar vienu VETO ,un nekas pienemts netiek.Vienlaicigi jau var pajautat ANO vai Launuma Imperijas noziegumi ari nav genocids,un ka ir ar okupacijas seku likvidesanu,ieskaitot kompensacijas piedzisanu par nodaritajiem zaudejumiem.

  2. Interesanti.. Vai tad ANO tas nebūtu jadara bez pamudinājuma?? Lielbritānijai tas vel ir janorāda? Ar ko vi.ni vispār nodarbojas? Kas tas par nelīmeni migrācijas jautājumu pilnīgā nerisināšana?

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+