×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. maijs, 2016
Drukāt

Prasa kompensāciju no Krievijas un Putina (6)

Vladimirs Putins. Foto - AFP/LETAVladimirs Putins. Foto - AFP/LETA

Austrālijas juridiskā firma iesniegusi Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT) prasību piedzīt kompensāciju no Krievijas un tās prezidenta Vladimira Putina par labu Ukrainas austrumos 2014. gada 17. jūlijā notriektās “Malaysian Airlines” reisa MH17 pasažieru lidmašīnas upuru tuviniekiem.

Sidnejas juridiskās firmas “LHD Lawyers” prasībā minēti 33 upuru tuvinieki. Prasība iesniegta 9. maijā, un tajā kā atbildētāji norādīti Krievijas Federācija un Putins. Par katru bojāgājušo pasažieri tiek pieprasīta desmit miljonu dolāru kompensācija. No aviokatastrofā bojāgājušajiem 298 cilvēkiem 28 bija Austrālijas pilsoņi. Starptautiskajā izmeklēšanā oktobrī noskaidrots, ka lidmašīna notriekta ar Krievijā ražotu raķeti, kas raidīta no raķešu iekārtas “Buk” Maskavas atbalstīto kaujinieku teritorijā, tomēr skaidri nepasakot, kas ir atbildīgs par raķetes izšaušanu.

Ukraina un rietumvalstis uzskata, ka raķeti izšāvuši Krievijas karavīri vai arī Krievijas atbalstītie kaujinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Выдача «обезьяны с гранатой» — единственный шанс Путина на спасение от трибунала. Хотя вряд ли он спасется.

 2. Tas tik būs humors, ja Putins atzīsies!!! Kad palmām skujas augs- vienīgi tad. Bet austrāļi malači!!!

 3. un ko Latvija par savu ”atbrīvošanu” 1940. un tad 1945. gados ? Neko un tam seko čekas maisu neatvēršana – atvērs un arī pilsoņiem acis atvērsies, kāpēc nekas netiek darīts – tur jau tie ”draugi” sēž. Man teiks – tā lielās zivis aizpeldēja – nu pietiks ar tām vidējām un mazām , lai pie nākošās ”atbrīvošanas” atkal neskrietu ar ziņojumiem par kaimiņa lielo bufeti…

  • Pilsoņi, stājaties rindā pēc ausīm.Nupat Putins esot Vidusāzijā daudz ēzeļu pasūtījis.. Visiem pietiks..

   • Nejauc Dieva dāvanu ar olu kulteni! Tos viņš ir pasūtijis saviem pilsoņiem lai ledusskapjus piepildītu. Mūsējiem pagaidām netiks!

   • Par tām ausīm ir kā ir. Bet tie maisi tepat stāv un gaida kādus noilgumus ( nāves saviem varoņiem, lai nevajadzētu skaidroties, kāpēc…). Ja gribam būt godīgi, beram uz galda un skatām, vai bail ? Vai Kremlis rāda rungu? Palikušie aģenti dumpojas? Kas par iemeslu? Kādas vel tur atrunas?

Draugiem Facebook Twitter Google+