Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
6. septembris, 2016
Drukāt

Prasa slēgt Kalē “Džungļus”

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Nelegālo imigrantu nometnē "Džungļi" pie Kalē pilsētas uzturas līdz pat 10 tūkstošiem cilvēku.

Francijas lauksaimnieki un kravas automašīnu vadītāji vakar kopīgā akcijā bloķēja galvenos ceļus, kas ved uz un no Kalē pilsētas, lai mudinātu slēgt tur izveidoto nelegālo imigrantu nometni “Džungļi”.

Autoceļš “A16” ir galvenais kravu un pasažieru pārvadājumu ceļš uz Britāniju gan caur Lamanša tuneli, gan Kalē ostu. Simtiem cilvēku piedalījās protesta akcijā Kalē galvenajā stadionā. “Mēs neesam saņēmuši atbildes, tādēļ rīkojam blo­kādi,” sacīja protesta akcijas rīkotājs, kurš pārstāv Kalē uzņēmējus un veikalu īpašniekus. Migranti no “Džun­gļiem” bieži veido paši savas ceļu blokādes, lai palēninātu Lamanša tuneļa virzienā braucošo kravas automašīnu gaitu, cerot tajās iekļūt un nonākt Britānijā. Francijas iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs pagājušajā nedēļā solīja slēgt “Džungļu” nometni “pēc iespējas ātrāk”.

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+