Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. septembris, 2016
Drukāt

Prasa slēgt Kalē “Džungļus”

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Nelegālo imigrantu nometnē "Džungļi" pie Kalē pilsētas uzturas līdz pat 10 tūkstošiem cilvēku.

Francijas lauksaimnieki un kravas automašīnu vadītāji vakar kopīgā akcijā bloķēja galvenos ceļus, kas ved uz un no Kalē pilsētas, lai mudinātu slēgt tur izveidoto nelegālo imigrantu nometni “Džungļi”.

Autoceļš “A16” ir galvenais kravu un pasažieru pārvadājumu ceļš uz Britāniju gan caur Lamanša tuneli, gan Kalē ostu. Simtiem cilvēku piedalījās protesta akcijā Kalē galvenajā stadionā. “Mēs neesam saņēmuši atbildes, tādēļ rīkojam blo­kādi,” sacīja protesta akcijas rīkotājs, kurš pārstāv Kalē uzņēmējus un veikalu īpašniekus. Migranti no “Džun­gļiem” bieži veido paši savas ceļu blokādes, lai palēninātu Lamanša tuneļa virzienā braucošo kravas automašīnu gaitu, cerot tajās iekļūt un nonākt Britānijā. Francijas iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs pagājušajā nedēļā solīja slēgt “Džungļu” nometni “pēc iespējas ātrāk”.

Pievienot komentāru

Pēc sakāves referendumā no amata atkāpjas Itālijas premjers RenciItālijas premjerministrs Mateo Renci paziņojis par atkāpšanos no amata, kas seko pēc tam, kad svētdien notikušajā referendumā tika noraidītas viņa vadītās valdības
Draugiem Facebook Twitter Google+