×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
11. augusts, 2016
Drukāt

Vācijas iekšlietu ministrs prasa stingrākus pretterorisma pasākumus (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs gatavojas nākt klajā ar jaunu pretterorisma pasākumu paketi, vēsta vācu mediji. Starp ministra iecerēm, kuras viņš paredzējis izklāstīt šodien, ir atraidīto vai par kriminālnoziegumiem sodīto patvēruma meklētāju izraidīšanas paātrināšana, atsaucoties uz avotiem drošības dienestos, ziņo laikraksts “Bild”.

De Mezjērs arī vēlas, lai draudi sabiedriskajai drošībai turpmāk tiktu atzīti par pietiekamu pamatu imigrantu izraidīšanai. Jaunie pretterorisma pasākumi iecerēti, reaģējot uz jūlijā notikušajiem teroraktiem, kurus organizēja patvēruma meklētāji, kas rīkojās teroristiskā grupējuma “Islāma valsts” vārdā. Starp šiem pasākumiem ir parandžu aizliegšana, atteikšanās no dubultpilsonības, kā arī policijas klātbūtnes pastiprināšana vilcienos, dzelzceļa stacijās un lidostās. Līdz 2020. gadam policijas spēkus paredzēts palielināt par 15 000 cilvēkiem, apgādājot kārtības sargus arī ar smagāku bruņojumu. Plānots arī izvērst plašāku videonovērošanas sistēmu sabiedriskajās vietās un transporta sistēmā. Plānā paredzēti arī bargi sodi ārvalstu reliģiskajiem darbiniekiem, kas iesaistījušies naida kurināšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sen laiks bija pamosties. Vajadzēja iedomāties, ka ierocis ar kuru šauj citiem var pavērsties pret pašiem.

  2. Būtu labāk pieprasījis stingrākus noteikumus imigrantu ienākšanai ES un iekļūšanai Vācijā!?? Kad tiks aizvērtas ES robežas??? KAD TAS NOTIKS?????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+