×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Prasīs izglītības ministra demisiju (1)

Foto LETAFoto LETA

Otrdien, 28. februārī pie valdības ēkas notiks Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijas (RPIVA) studentu, darbinieku un atbalstītāju pikets, kurā tiks pieprasīta izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisija, LA.lv informēja piketa rīkotāji.

„Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) līdz šim brīdim nav izrādījusi interesi par konstruktīvu dialogu ar RPIVA darbiniekiem un studentiem, kaut arī RPIVA mutiski un rakstiski vienmēr paudusi gatavību sadarboties un aicināja ministriju uzsākt diskusiju,” uzsver piketa organizatori, aicinot apturēt RPIVA likvidāciju un uzsākt plašas, vispārējas konsultācijas ar visām iesaistītām pusēm, lai katram būtu skaidrs pārmaiņu process un iespējamie ieguvumi.

Jau vēstīts, ka jautājumu par RPIVA likvidāciju Ministru kabinets varētu skatīt jau nākamnedēļ, taču vienprātība par šāda soļa nepieciešamību un pārdomātību joprojām nav panākta.

IZM nav atkāpusies no pozīcijas, ka RPIVA likvidācija ir labākais iespējamais variants, lai koncentrētu līdzekļus un uzlabotu pedagoģisko izglītību Latvijā. Savukārt RPIVA aizvien uzsver, ka tā ir augstas kvalitātes augstskola, kas nodrošina labāko pedagoģisko izglītību un ka tās likvidēšana nenesīs pozitīvu rezultātu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Manuprāt ,studentus kūda uz protestiem dižie paidagogi un augstskolas vadība,kura nākotnē zaudēs darbu.
    Otrs iemesls- studenti baidās ,ka vajadzēs nopietnāk mācīties…

Draugiem Facebook Twitter Google+