Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. februāris, 2014
Drukāt

Prasīs naudu pensiju indeksācijai (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Pensiju indeksācijai rudenī papildus būs nepieciešami 1,6 miljoni eiro. Kopā pensiju un atlīdzību indeksācijai šogad būs nepieciešami 12 miljoni eiro, no kuriem valsts budžetā jau ir piešķirti 10,4 miljoni, tomēr papildus vēl nepieciešami 1,6 miljoni eiro. Tāpēc labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) rīt tiksies ar finanšu ministru Andri Vilku, lai runātu par trūkstošo summu. Pensiju indeksācija rudenī notiks pēc jaunas formulas – indeksēs visas pensijas, ņemot vērā faktisko patēriņa cenu indeksu un 25% no apdrošināšanas iemaksu algu summas reālā pieauguma procentiem. Visām pensijām indeksētu noteiktu bāzes summu – 2014. gadā šī summa būtu 285 eiro jeb aptuveni 200 lati, bet turpmāk – 50% no iepriekšējā gada vidējās apdrošināšanas iemaksu algas valstī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Solīt var daudz ko, bet, ja cilvēks nostrādājis 40 gadu ,un, laikā no 1970.- 1996.bija mazas algas un mazas iemaksas, tad viņš pie tā noteikti nav vainīgs. Kad beidzot kāds ministrs to sapratīs???

  2. Neticu nevienam !!!!!Vilks tacu nedos naudu pensionariem!Vins ir skops un sez uz valsts naudas ka krupis.Tas viss ir blefs.Neviens neko pensionariem nepalidzes!Butu vismaz atjaunojusi piemaksu par darba staza gadiem lidz 1996.gadam!Tas butu jutami!Viss ko tas Augulis izliekas,ka ir labs-ir pupu mizas!Un kapec pensionariem japrasa nauda no valsts budzeta?tatad socialais budzets ir panemts atkal pamatbudzeta.

  3. Lai tā arī būtu! 🙂

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+