Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
18. oktobris, 2013
Drukāt

Prasīs naudu radio ierakstiem

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Radio 3 – “Klasika” nepieciešami 
58 980 latu ierakstu veikšanai. Komisijas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība) norādīja, ka komisija iepriekš uzdeva Latvijas Televīzijai (LTV) kopā ar Latvijas Radio savstarpēji vienoties, kur rast finansējumu. LTV priekšsēdētājs Ivars Belte atzina, ka vienošanās nav panākta, tādēļ komisijas deputāti vienbalsīgi atbalstīja priekšlikumu, ka finansējums šim mērķim jānovirza no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, tomēr ar iespēju lemt arī par citu naudas avotu. Komisijā gan izskanēja šaubas, vai izdosies naudu atrast citur.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+