×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2012
Drukāt

“Prāta vētra” maijā izdos jaunu dziesmu albumu

prata_vetra

Maijā klajā nāks grupas “Prāta vētra” jaunais dziesmu albums, bet jau jūlijā grupa dosies Latvijas koncerttūrē, aģentūru LETA informēja “Prāta vētras” preses pārstāve Guna Zučika.

Grupa nākusi klajā ar jaunu dziesmu un video “Lantern”, kas ir pirmais singls no 7.maijā gaidāmā albuma “Vēl viena klusā daba”. Dziesma lejuplādei pieejama “www.eKase.lv”.

 

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/fIr-m0jhEVY” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

“Prāta vētras” vasaras koncerttūres laikā plānoti seši brīvdabas koncerti, un pirmais no tiem notiks Jelgavā 28.jūlijā. Grupas koncerts notiks arī 3.augustā – Ventspilī, 5.augustā – Saldū, 10.augustā – Valmierā, 12.augustā – Preiļos, bet Latvijas koncerttūres noslēguma koncerts paredzēts Rīgā 17.augustā “Skonto” stadionā.

Biļešu tirdzniecība uz koncertiem līdz ar jaunā dziesmu albuma iznākšanu, 7.maiju, notiks internetā “www.eKase.lv”. Biļetes uz koncertu maksās, sākot no desmit latiem.

Dziesmu albums “Vēl viena klusā daba” ierakstīts no 2011.gada septembra līdz šā gada aprīlim “Diarama Studio” Amerikā, “Courtyard Studio” Lielbritānijā, “Ol’ Ingrids Place” un “Ziņģu namā” Rīgā. Albuma dziesmu producēšanā piedalījies Deivids Fīlds, Īans Deivenports, “Prāta vētra” un Ingars Viļums, kā arī līdzproducents Stīvs Durands.

Grupa savu jauno dziesmu “Lantern” raksturo kā kaleidoskopisku skatījumu uz sevi caur producenta Deivida Fīlda binokli. “Radošās nometnes laikā Hadsonā Deividam radās ideja par to, ka katram no mums jāpaņem balta papīra lapa un jāuzraksta savas sajūtas par grupu – tās vēsturi, nākotni, kā mēs katrs to redzam. Kādu citu pēcpusdienu mēs pavadījām, lasot viņam savas pārdomas, no kurām Deivids atzīmēja tās, kuras likās īpašas un interesantas. Un no šādām īpašām detaļām radās dziesmas teksts,” vēstīja grupas dalībnieki.

Muzikāli dziesma ir bāzēta uz Māra Mihelsona demo ierakstu. Savukārt “Lantern” videoklipa veidotājs ir Kaspars Roga, kurš dziesmas ideju vizualizējis ar kadriem no grupas un viņu draugu dzīves.

Pirmais singls no grupas gaidāmā albuma ir angļu valodā, bet lielākoties dziesmas albumā “Vēl viena klusā daba” būs latviešu valodā.

Pēdējais “Prāta vētras” albums “Izlase 2000-2010” tika izdots 2010.gada oktobrī, un tas ir atskats uz grupas paveikto pēdējo desmit gadu laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+