×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
3. marts, 2017
Drukāt

“Prāta vētra” un “Musiqq” pārsteidz liepājniekus, bet ir viens noteikums

Mūzikas ierakstu gada balva "Zelta mikrofons" svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija Dailes teātrī. Foto - LETAMūzikas ierakstu gada balva "Zelta mikrofons" svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija Dailes teātrī. Foto - LETA

Grupas “Prāta vētra” un “Musiqq” nolēmušas uzdāvināt “Zelta mikrofons 2017” nopelnīto balvu 1500 eiro apmērā, ko ieguva par uzvaru nominācijā “”Alfas” gada dziesma”. Nauda nonāks Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai.

“Esmu patiesi gandarīta un laimīga par mūziķu izrādīto uzmanību pret mūsu vidusskolu. Latvijā ir liela konkurence starp teicamām mūzikas skolām un fakts, ka ir izvēlēta tieši Liepājas skola, kurai atdāvināt godam nopelnīto naudas balvu, ir augstākais novērtējums. Vēlos pateikt grupu “Prāta vētra” un “Musiqq” dalībniekiem milzīgu paldies par šo dāvinājumu,” aizkustinājumu neslēpj LMMDV direktore Inga Auziņa. Nauda tiks izlietota jaunu mūzikas instrumentu iegādei, atbilstoši grupu “Prāta vētra” un “Musiqq” izteiktajai vēlmei.

“Tā kā dziesma ir tapusi sadarbībā ar liepājniekiem Emīlu un Maratu no “Musiqq” un arī šo dziesmu mēs pirmo reizi dzīvajā izpildījām tieši Liepājā, tad šo “Alfas” piešķirto balvu vēlamies nodot Liepājas mūzikas skolai un tās talantīgajiem bērniem jaunu mūzikas instrumentu iegādei,” norāda grupas “Prāta vētra” līderis Renārs Kaupers.

Latvijas mūzikas grupas “Prāta vētra” un “Musiqq” izpildītā dziesma otrdien, 28.februārī, Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons 2017” kategorijā “Labākā dziesma” saņēma Marata Ogļezņeva sarakstītais, “Prāta vētras” un “Musiqq” kopīgi izpildītais skaņdarbs “Debesis iekrita tevī”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+