×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. augusts, 2015
Drukāt

“Prāta vētras” fanu pūlim Pauku Priedēs bijis par šauru; nākotnē koncertiem Valmierā meklēs citu vietu (9)

Foto-LETAFoto-LETA

“Prāta vētra” apsver iespēju meklēt plašāku koncerta norises vietu Valmierā, aģentūru LETA informēja grupas pārstāve Guna Zučika.
Piektdienas vakarā Valmierā grupa aizvadījusi trešo no četriem koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” koncertiem. Arī šoreiz grupa pulcējusi kuplu skaitu fanu – vairāk nekā 14 000 klausītāju vēroja koncertšovu Pauku Priedēs.

Arvien pieaugošais koncertu apmeklētāju skaits ir mudinājis “Prāta Vētru” un Valmieras pilsētu kopīgi meklēt jaunu, plašāku koncertu norises vietu nākotnei.

“Viesojoties pie Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika, cita starpā pārrunājām arī iespējamo turpmāko “Prāta Vētras” koncertu norises vietas maiņu. Mums ir svarīgi, lai ikviens apmeklētājs justos ērti un varētu pilnībā izbaudīt sagatavoto šovu. Kaut arī Pauku Priedēm ir īpaša muzikāli vēsturiskā aura – pieaugošais apmeklētāju skaits liek apsvērt alternatīvas “, norāda grupas menedžere Aija Auškāpa.

Pēc divām nedēļām, 29.augustā “Prāta Vētra” koncerttūri “7 soļi svaiga gaisa” noslēgs ar lielāko no koncertiem Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vēture – pajautājiet Raimondam Paulam !!! Kurš kad plānoja taisīt pirmo šlāgeraptauju pirmo LV , apbraukāja apkārt Valmieru uz nebēdu:) P.s. vai tad dome nevar sarunāt ar kaimiņiem Valmieras lidlauku:)žaba davit:):):):):)

  2. Par šauru, nu ja. Sočos bija plašāk, droši vien, ka `našestvijē` arī bija oki. Ņemsim vērā, dosim plašāku vietu treļļiem.

  3. Roka enciklopēdijā varēs ierakstīt – “PV noveco kopā ar faniem”.

  4. No laika gala nevaru saprast ko tajā Prāta vētrā tik superīgu var saklausīt.Ne satura, ne paskata.Piedodiet, fani, par godīgu viedokli.Gribētos tomēr saprast, kur ir tā sāls.

  5. Drošvien nolēmuši uzaicināt krievu tankus.

  6. Man šie krieviskotie ampelmaņi neinteresē.

Draugiem Facebook Twitter Google+