Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
7. jūlijs, 2015
Drukāt

“Prāta vētras” koncerttūre “7 soļi svaiga gaisa” apdrošināta viena miljona eiro vērtībā

Foto: LETAFoto: LETA

Grupas "Prāta vētra" albuma "7 soļi svaiga gaisa" prezentācija Jaunā Rīgas teātra pagalmā.

Grupas “Prāta vētra” koncerttūre “7 soļi svaiga gaisa” apdrošināta viena miljona eiro vērtībā. Polise visiem tūres koncertiem iekļauj visplašāko risku klāstu, sedzot arī tādus gadījumus kā koncerta pārtraukšana sliktu laika apstākļu vai kādu citu iemeslu dēļ un ar to saistītos izdevumus. Šāds segums Latvijā iespējams kopš pagājušā gada, kad “Ergo” ieviesa pavisam jaunas apdrošināšanas iespējas pasākumu koncertu, konferenču, izstāžu un citi nozīmīgu notikumu organizatoriem, informē uzņēmumā.

“Vērienīgas koncertprogrammas sagatavošana un realizēšana ir milzīgas investīcijas un atbildība gan pret skatītājiem, gan visiem tūres tapšanā iesaistītajiem partneriem. Tāpēc izmantot īpaši izstrādātus pasākumu apdrošināšanas risinājumus, kas ļauj pasargāt to norisi gadījumā, ja notiek neparedzētais, ir vispārpieņemta pasaules prakse koncerttūru organizēšanā. Līdz šim koncertus apdrošinājām ārvalstīs. Taču tagad varam to darīt tepat Latvijā, un tas ir ļoti ērti. “Prāta Vētrai” ir bijusi pieredze, kad vētras dēļ nācies atcelt koncertu, un mēs zinām, kādas neērtības tas sagādā ne tikai pašiem organizatoriem, bet galvenokārt mūsu faniem. Tagad par visu parūpēsies “Ergo”, jo mūsu kā organizatoru atbildība ir apdrošināta visplašākajā mērā,” stāsta SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija” valdes locekle Aija Auškāpa.

Šādi apdrošināti visi četri “Prāta vētras” tūres koncerti Latvijā, un, pateicoties pasākumu nepārtrauktības polisei, gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ koncertus nāktos atcelt vai pārcelt, cilvēki saņemtu atpakaļ biļetēs iztērēto naudu vai kompensāciju par izdevumu starpību, kas radusies, apmeklējot pasākumu citviet.

“”Prāta vētras” koncerti ir grandiozi, un mums tā ir neatsverama pieredze sadarboties ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem. Pasākumu nepārtrauktības polise ietver plašu visu risku apdrošināšanu, kas atlīdzina zaudējumus, ja pasākums kādu iemeslu dēļ nav noticis vai ir pārcelts uz citu laiku vai vietu. Apdrošināmie riski var būt, piemēram, nepiemēroti laika apstākļi, kā vētra vai lietusgāze, mākslinieku vai dalībnieku neierašanās no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ, norises vietas pēkšņa nepieejamība un citi. Taču es esmu pārliecināta un ticu, ka priekšnesumus, ko sola grupa “Prāta vētra” dažādās Latvijas pilsētās, nekas neiztraucēs, un mums visiem būs iespēja atkal baudīt krāšņus koncertus kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem,” norāda “Ergo” valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+