×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. augusts, 2015
Drukāt

“Prāta vētras” septiņi soļi grandiozā noslēguma koncertā Rīgā (4)

Karīnas  MIezājas fotoKarīnas MIezājas foto

Sestdienas vakarā Rīgā, “New Hanza City” teritorijā, notika grupas “Prāta vētra” koncerts. Šovasar grupa bija devusies Latvijas koncerttūrē, lai prezentētu savu jauno albumu “7 soļi svaiga gaisa”, un Rīgā koncerttūre noslēdzās.

Kā ziņots, “Prāta vētras” albums “7 soļi svaiga gaisa” jau ieguvis Platīna diska statusu, tiekot pārdots vairāk nekā 8000 kopijās. Jaunajā albumā iekļautas septiņas kompozīcijas – “Ziemu apēst”, “Ēdenes dārzs”, “7 soļi svaiga gaisa”, “Pilsētas ugunis”, “Kad zvaigznes pār alejām krīt”, “Pastkastīte” un “Laimes satelīts”.

Kā iepriekš stāstījis grupas dalībnieks Kaspars Roga, grupa jaunajā albumā gribējusi ierakstīt “gruntīgus gabalus”. “Eksperimenti un jaunu formu meklējumi klausītājiem ne vienmēr patīk,” norādījis Roga, jokojot, ka viņi vēlējušies radīt dziesmas, kam dziedāt līdzi vai ko izpildīt, sēžot pie ugunskura.

Albums tapis ierakstu studijā “Hansa Studio”, kurā savulaik ierakstus veikuši arī “U2”, “Depeche Mode” un Deivids Bovijs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Koncis bija super! Prāta Vētru nekad neviens Latvijā nepārspēs! 🙂

  2. KRIEVI SAUC VIŅUS-Putina Vetra Atbildēt

    KRIEVI SAUC VIŅUS-Putina Vetra

  3. Raksta un runā ,ka uz koncertu bija ap 50.000 skatītāju. Gandrīz puse varētu būt latviesi, otra puse cittautieši, jo prāta vetra sevi veiksmīgi parādīja uz tankiem Krievijā. Turpinajumā biļetes tika jau iztirgotas pirms prata vētras brauciena uz Krieviju, lai dziedātu slavas dziesmas krievijas armijai un Putinam. Biļetes bija nopirktas, liela nauda samaksāta un vēlāk rūgtums liels, bija vienalga jāiet klausīties vecās dziesmas. No latviesu puses apklējums bija skaitliski neliels. Būsim objektīvi, necelši astes pārliecībā, ka viss kārtībā.

Draugiem Facebook Twitter Google+