×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. septembris, 2016
Drukāt

LU atver Prātnieku laboratoriju skolēniem

Prātnieku laboratorijas logoPrātnieku laboratorijas logo

3. oktobrī darbību uzsāks Latvijas Universitātes (LU) Prātnieku laboratorija, kas šogad paredzēta 4. – 5. klases skolēniem, taču pakāpeniski tā kļūs par ārpusstundu mācību centru.

Laboratorijā skolēni darbinās prātu, vienotā sistēmā sasaistot dabaszinātņu, matemātikas un programmēšanas elementus. Mācību programma ir vērsta uz skolēna radošuma, pašizziņas attīstīšanu un domāšanas procesa analīzi, saskatot kopīgo vairākās nozarēs.

Pirmajā mācību gadā Prātnieku laboratorija sagatavošanas grupā uzņems 4. – 5. klases skolēnus. Katru gadu, piedāvājot nodarbības arī citām klašu grupām, Prātnieku laboratorija augs kopā ar skolēniem, iesaistot prātniekus visās pamatskolas vecuma grupās. Nodarbības vadīs topošie skolotāji sadarbībā ar pieredzējušiem kolēģiem.

Prātnieku laboratorija nodarbības sāks 3. oktobrī plkst. 15.30, kad par aizsākumu informēs Prātnieku laboratorijas programmas vadītāja vadošā pētniece, dr.math. Ilze France, un nodarbību vadītājus pārstāvēs “galvenais” students Arnolds Jurēvics.

Prātnieku laboratoriju veido LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs un SIA „Learn IT”. Projektu atbalsta SIA „Mikrotīkls”, ziedojumus administrē LU Fonds.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+