×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

Preambula nebūs kāršu namiņš, kam uzpūt – apgāzīsies

Foto - LETAFoto - LETA

Nosvied advokāta talāru – pāriesi politiskā darbā, dzīvosi “Saskaņas centra” kazarmās. Tā, uzņemoties nepateicīgo špika dienestu, Satversmes aizsardzības birojā pamācīja izlikties dep. Andreju Elksniņu (segvārdā Sprakšķis).

 

Esiet darbīgākie Kremļa partijas filiālē, noskaidrojiet sakarus, izvirzieties priekšplānā – SAB instruēja otru aģentu dep. Ivaru Zariņu (segvārdā Krakšķis). Tagad pagrīdnieki dziļāk ievilkti nelegālā darbā.

Elksniņš saņēmis uzdevumu durt kā adatām un diskreditēt ievērojamus Latvijas juristus politiķus, kuri apņēmušies uzrakstīt Satversmes preambulu, lai ar burtu atspoguļotu un nostiprinātu valsts pamatus un vērtības. Levits, Čepāne un pārējā radu un draugu ģimene kodolīgi vēlas uzsvērt latviešu lomu tādas valsts dibināšanā, kur īstenotu LATVIEŠU tautas pašnoteikšanās tiesības, izcelt 1918. gada valsts nepārtrauktības doktrīnu, atzīmēt neatkarības zaudēšanu ar nokļūšanu padomju jūgā un attiecīgām okupācijas sekām.

Tā kā preambula nedrīkst būt uzbūvēta kā kāršu namiņš, kam valsts ienaidnieki un nodevēji uzpūtīs, un tas apgāzīsies, ēkas pamati jāliek dziļi un grodi. Gluži dabīgi, ka “SC” politiķus nepielaiž pie domu un rakstu darbiem, jo tas būtu tas pats, ka seifa izgatavošanu uzticēt kramplaužiem. Bet zaglim nekad nedos miera tas, kas aiz atslēgas, tāpēc celta šūmēšanās, lai preambula netaptu lēnā garā kā ezera sonāte.

Dep. Elksniņš ir ar šķērēm klāt! Kāpēc viņam parādījuši garu degunu, kāpēc konstitucionālo tiesību darbā sasvīdušu Elksniņu neļauj iemūrēt Satversmes ēkas pamatos? – skandina par “SC” deputātu pārģērbtais uzmācīgais jauneklis.

Konspirācijas padziļināšanai draugam Elksniņam jāizrādās par vienu no ērmīgākajiem tipiem, kādi vien Saeimā redzēti, un jāapgalvo, ka Levits paslepu gatavo valsts apvērsumu. Elksniņam jāiztaisās par ķildīgu subjektu, kas ir tikpat nevēlams kā sievasmāte! Viņu tīšuprāt maskošanās nolūkā katru dienu sauks uz padrebināšanu Drošības policijā!

Taktika attaisnojusies, Elksniņa zviedzieni raduši atbalsis, un smalki austā tīklā cits pēc cita iekrīt kukaiņi, kas vis negrib Latviju kā nacionālu, pašapzinīgu valsti – mūžam Latviju. Komisārs Muižnieks krekstējis, vai Satversmes jaunais iekārtojums būšot patīkams no cilvēktiesību viedokļa. Kažokas publika ir pārbīlī, kāpēc Levits prezidē preambulas rakstīšanu, kāpēc nepiedalās viņējo smadzeņu skalošanas un viedokļu iepūderēšanas grupa.

Čalis Elksniņš strādā! Grūti teikt, kā tiek galā ar apziņas mainīšanas tehniku, kad dienā dzīvo kā “SC” kareivis, bet naktī izlido kā SAB sikspārnis, bet – malacis Sprakšķis!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+