Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
15. augusts, 2017
Drukāt

Viss bērniem, bet grāmatnīcā ar ratiem iekļūt nevar pat pēc remonta (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Jāņa Rozes grāmatnīcā Kr. Barona ielā iekļūšana ar bērnu ratiņiem esot īsts pārbaudījums, jo jāpārvar kāpnes, kas ved uz veikalu un pēc tam esot vēl sarežģītāk, ja jānokļūst pagrabstāvā, kur ir preces vismazākajiem. Turklāt grāmatnīca nupat atvērta pēc remonta, taču nekas neesot mainījies! Nav ierīkota ne speciālā uzbrauktuve, ne lifts, ne kāds pacēlājs, raidījumam “Bez Tabu” sūkstās rīdzinieki.

Raidījums uz vietas pārliecinās, ka ar bērnu ratiņiem iekļuve tiešām ir sarežģīta.

Veikala direktore skaidro, kālab tā, un pircējiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos iesaka lūgt pārdevēju vai apsarga palīdzību. Taisnojas, ka ēkā tika veikts remonts, bet tikai kosmētiskais, nekādi pārbūves darbi nenotika.

Rīgas būvvaldes pārstāve skaidro, ja iekštelpās veikts kosmētiskais remonts vai pat pārbūve, nodrošināt vides pieejamību, piemēram, cilvēkiem ratiņkrēslos vai vecākiem ar bērnu ratiņiem, neesot obligāti.

Prasību par vides pieejamības ievērošanu izvirza vien iestādēm, kas sniedz sociālos, izglītības un veselības pakalpojumus, bet ne komerciestādēm, tostarp veikaliem.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+