Horoskopi un mistika

Precīzais horoskops decembrim: kuras dienas būs veiksmīgas, kurās labāk nogaidīt? 16

Foto – Fotolia

Auns

Auns jutīs spēku pieplūdumu, tāpēc gribēs darīt vairākas lietas vienlaikus. Ieteicams izvairīties no steigas un spontānas rīcības. Novembra beigās un decembra sākumā ir paaugstināts risks iegūt dažāda veida traumas. Decembrī labvēlīgs laiks, lai agrāk pabeigtu darbus, risinātu juridiskus jautājumus, ceļotu un apmeklētu kultūras pasākumus. Ieteicams vairāk laika un uzmanības veltīt ģimenei.

Veiksmīgākās dienas: 1., 13., 25., 26., 27., 31.
Ne tik veiksmīgās dienas: 6., 12., 22., 28.

Vērsis

Vērsim viss ritēs savu gaitu. Ieteicams caurskatīt dokumentus un līgumus. Darbā jācenšas izvairīties no spontānu lēmumu pieņemšanas. Labvēlīgs laiks materiālā stāvokļa uzlabošanai un stabilizēšanai. Decembra vidū iespējama kāda pēkšņa aizraušanās, kas vēlāk var radīt zaudējumus. Piemērots laiks veselības nostiprināšanai un relaksējošu procedūru apmeklējumiem.

Veiksmīgākās dienas: 3., 5., 13., 20., 25., 31.
Ne tik veiksmīgās dienas: 1., 12., 22., 28.

Dvīņi

Dvīņi ilgosies pēc sapratnes un sirds siltuma. Lai atvairītu pesimistiskas domas, ieteicams vairāk laika atvēlēt vaļaspriekiem un pasākumiem kopā ar draugiem. Jācenšas mazināt spriedzes situācijas darbā un ģimenē. Nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt ko jaunu vai doties tālākā ceļojumā. Piemērots laiks sevis pilnveidošanai. Jābūt apdomīgiem, lietojot zāles vai alkoholu, jo ir iespējama saindēšanās.

Veiksmīgākās dienas: 1., 7., 11., 12., 21., 25.
Ne tik veiksmīgās dienas: 5., 6., 19., 27.

Vēzis

Vēzis gribēs izdarīt kaut ko labu un iepriecināt tuvus cilvēkus. Lai izvairītos no spriedzes, ikdienas pienākumus jācenšas veikt laikus. Labvēlīgs periods, lai uzsāktu jaunas attiecības vai vaļasprieku. Nav piemērots brīdis līgumu slēgšanai vai jaunam darbam. Decembrī jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Pastāv risks iekļūt satiksmes negadījumos.

Veiksmīgākās dienas: 4., 9., 13., 24., 30., 31.
Ne tik veiksmīgās dienas: 6., 7., 18., 21.

Lauva

Lauvai vairāk veiksies darījumos un juridisku jautājumu risināšanā. Ko nevar teikt par personīgajām attiecībām. Lai nesabojātu gatavošanos Ziemassvētkiem, nāksies būt iecietīgākam pret citu vajadzībām. Labvēlīgs laiks kopīgu kultūras pasākumu apmeklējumam, garīgajām praksēm un meditācijai. Pašsajūtas uzlabošanai ieteicamas masāžas vai relaksējošas SPA procedūras.

Veiksmīgākās dienas: 7., 11., 16., 18., 22., 26.
Ne tik veiksmīgās dienas: 3., 9., 23., 28.

Jaunava

Jaunava izjutīs nelielu nogurumu un enerģijas kritumu. Finanšu jomā pieaugs spriedze, jo ne viss ies, kā plānots. Piemērots brīdis, lai veiktu inventarizāciju savā dzīvē un noteiktu prioritātes. Iespējams, nāksies pieņemt svarīgu lēmumu vai veikt kardinālas pārmaiņas dzīvē. Vairāk jāieklausās savā sirdsbalsī un jārīkojas saskaņā ar to. Ieteicamas fiziskas aktivitātes vai pastaigas svaigā gaisā.

Veiksmīgākās dienas: 9., 10., 18., 23., 26., 28.
Ne tik veiksmīgās dienas: 4., 5., 6., 14.

Svari

Svariem piemērots laiks, lai kārtotu dokumentus, sevi un savu ārējo tēlu pilnveidotu un atjauninātu garderobi. Došanās nelielā ceļojumā vai piedalīšanās pasākumos kopā ar draugiem un radiem ļaus izvēdināt galvu un paraudzīties uz visu no malas. Nevajadzētu uzsākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus un ieguldīt vai aizņemties naudu. Decembra pirmajā pusē nav ieteicams doties ārpus Latvijas.

Veiksmīgākās dienas: 3., 12., 13., 21., 25., 29.
Ne tik veiksmīgās dienas: 4., 7., 15., 19.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs laiks jaunu plānu kaldināšanai. Situācija pakāpeniski uzlabojas, radot jaunas iespējas tālākai attīstībai. Pārdomāts darbošanās plāns un stratēģija kalpos par pamatu turpmākai augšupejai. Nedrīkst ļauties slinkumam un kārtējo darbu atlikšanai uz vēlāku laiku. Jāieklausās savās sajūtās, jo būs spēcīga intuīcija. Ieteicami relaksējoši vingrinājumi un meditācija.

Veiksmīgākās dienas: 2., 6., 16., 17., 23., 30.
Ne tik veiksmīgās dienas: 12., 18., 25., 29.

Strēlnieks

Strēlniekam būs nojauta, ka tuvojas pārmaiņu laiks. Tāpēc jācenšas būt par visu informētam, jo uz kopējo pārmaiņu rēķina Strēlnieks situāciju var izmantot sev par labu. Ikdienas pienākumu veikšanu un citiem uzticēto darbu izpildi nedrīkst atstāt pašplūsmā, jo tas novedīs pie spriedzes un stresa. Labvēlīgs laiks jaunas pieredzes un ideju iegūšanai, kā arī sava tēla veidošanai.

Veiksmīgākās dienas: 3., 7., 8., 17., 22., 25.
Ne tik veiksmīgās dienas: 6., 11., 18., 28.

Mežāzis

Mežāzim gribēsies sajust savu tuvo cilvēku plecu un atbalstu. Gana daudz viņš būs darījis citu labā, lai tagad brīdi atpūstos un uzkrātu spēkus jaunam gadam. Nav ieteicams plānot un uzsākt jaunus darbus. Pārdomāti jāplāno izdevumi. Labākais veids, kā atgūt spēkus, ir atveseļošanās sanatorijā vai došanās atpūtas braucienā. Ieteicams apmeklēt mākslas un kultūras pasākumus.

Veiksmīgākās dienas: 3., 8., 9., 19., 24., 31.
Ne tik veiksmīgās dienas: 2., 6., 11., 30.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs iespējas radoši izpausties un aktīvi darboties. Veiksies darbi, kas prasa izdomu un novatorisku pieeju lietām. Piemērots laiks pasākumu apmeklēšanai un ceļošanai, kā arī savas darba vides un veselības sakārtošanai. Var rīkot pasākumus kopā ar draugiem un domubiedriem. Nav piemērots periods biznesa darījumiem un līgumu slēgšanai. Pārdomāti jāplāno izdevumi.

Veiksmīgākās dienas: 7., 8., 13., 21., 25., 27.
Ne tik veiksmīgās dienas: 9., 16., 17., 24.

Zivis

Zivīm ne viss izdosies, kā ieplānots, tāpēc gada nogali ieteicams pavadīt savā ģimenes lokā, izvairoties no plaša mēroga pasākumiem. Plānojot pirkumus, jāatceras, cik naudas makā, jo izdevumi pārsniegs ienākumus. Piemērots laiks, lai pabeigtu iesāktus darbus un uzkrātu spēkus nākamajam periodam. Ieteicamas tikšanās ar draugiem un domubiedriem.

Veiksmīgākās dienas: 3., 7., 9., 13., 22., 28.
Ne tik veiksmīgās dienas: 11., 16., 20., 29.

LA.lv