Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. novembris, 2013
Drukāt

Preiļos ugunsgrēkā divstāvu mājā iet bojā divi cilvēki

Foto: LETAFoto: LETA

Vakar Preiļos, Daugavpils ielā degot neapsaimniekotai divstāvu ēkai, tika izglābti divi cilvēki, lai gan pēc tam atklājies, ka tajā atradušies vēl divi cilvēki, kuri negadījuma vietā gājuši bojā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informēja, ka izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst.17.45 un sākotnējā informācija liecināja, ka aizdegusies neapsaimniekota divstāvu dzīvojamā māja, kuru liesmas bija apņēmušas 140 kvadrātmetru platībā.

Tomēr ierodoties notikuma vietā bija redzams, ka tajā dzīvojuši cilvēki, proti, daži tika evakuēti, divi izglābti, bet tikai pēc ugunsliesmu likvidēšanas konstatēts, ka ēkā bija palikuši vēl divi cilvēki, kuri gājuši bojā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī dzēsti 20 ugunsgrēki, no tiem septiņi Rīgā, septiņi novados un seši citās pilsētās.

Glābēji piedalījušies 16 glābšanas darbos, kā arī saņēmuši vienu maldinājumu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+