×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2017
Drukāt

Preiļos vīrietis ar auto iebrauc guļamistabā (3)

Kadrs no LNT videoKadrs no LNT video

15. oktobrī Preiļos kāds autovadītājs vēlā nakts stundā ar džipu iebraucis kāda divstāvu nama dzīvokļa guļamistabā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

“Labi, ka te ir tukšs dzīvoklis, neviena nebija. Citādāk te būdu līķi. Tas nav normāli. Puse automašīnas stāvēja dzīvoklī,” raidījumam saka kaimiņiene.

Jau vēlāk notikuma vietā strādājošie policisti Natālijai paskaidrojuši, kas ir noticis. Automašīnas “Jeep” vadītājs, nesavaldot transportlīdzekli, zaudējis vadāmību, tāpēc arī ieskrējis divstāvu mājas sienā. “Braukuši lielā ātrumā, trieciens bija ļoti spēcīgs. Ja tur būtu kāds gulējis, tad cilvēks būtu beigts,” norāda mājas iedzīvotāja.

Dzīvokļa īpašniece pašlaik atrodas ārzemes, viņas prombūtnes laikā to pieskata kaimiņi. Viņi arī uzsituši pagaidu sienu, kā arī atbrīvojuši dzīvokli no gružiem. Pašlaik iedzīvotāji nezina, vai nav bojātās nesošās konstrukcijas, atbildīgie dienesti pagaidām klusē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kad reiz sāks atņemt tiesības uz visiem laikiem un konfiscēt mantu zaudējumu segšanai šādiem braucējiem – mudakiem!?

  2. te jāņem nost tiesības uz mūžu–kādas vēl tiesības cilvēkam kas nespēj pārvaldīt mašīnu

  3. te ir tas variants kad tiesības jāņem nost uz mūžu–nu kā var pie stūres atrasties cilvēks kas nevar pārvaldīt mašīnu !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+