Sports

Paralimpieši atgriežas no Rio. Prēmijas ilgi nebūs jāgaida, sola ministrs4


Foto – LETA
Foto – LETA
Latvijas delegācijas sportists – diska metējs Aigars Apinis ar iegūto zelta medaļu – paralimpiešu sagaidīšanas ceremonijas laikā Rīgas Starptautiskā lidostā.

Skanot Brazīlijas ritmiem, starptautiskajā lidostā “Rīga” atbalstītāji, draugi un radi sagaidīja mājās atgriežamies Latvijas paralimpiskās valstsvienības sportistus. Vienoti kopā ielidošanas zālē pie sagaidītājiem ienāca sportisti – viņu vidū arī medaļnieki Aigars Apinis, Diāna Dadzīte un Edgars Bergs.

Sagaidītāju vidū bija arī labklājības ministrs Jānis Reirs, kurš solīja, ka parūpēsies par to, lai jau drīzā laikā Ministru Kabinetā tiktu skatīts jautājums par prēmiju izmaksu sportistiem par izciliem un augstiem sasniegumiem. “Jums atliek vien laikus sagatavot iesniegumus, es parūpēšos, lai lēmums nav ilgi jāgaida,” sacījis ministrs.

Saistītie raksti

Paralimpiskajās spēlēs, kas Brazīlijas galvaspilsētā Riodeženeiro risinājās no 7. līdz 18. septembrim, Latvijas valstsvienība kopā izcīnīja četras medaļas – divus zeltus un divas bronzas. Čempiona titulu jau ceturto reizi pēc kārtas izcīnīja diska metējs Aigars Apinis. Zelta godalgu no Rio mājup ved arī šķēpa metēja Diāna Dadzīte, kura izcīnīja arī bronzu diska mešanā. Bronzas medaļu izcīnīja arī lodes grūdējs Edgars Bergs. Kopumā Latviju paralimpiādē pārstāvēja 11 sportisti 6 dažādos sporta veidos – vieglatlētikā, airēšanā, loka šaušanā, paukošanā, peldēšanā, iejādē.

Sportistu atbalsta kustību “Tu esi. Tu vari” piekto gadu atbalsta banka “Citadele”.

LA.lv