×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. februāris, 2013
Drukāt

Premjers aicina Šveici atbalstīt Latvijas kandidatūru OECD

Foto - LETAFoto - LETA

Otrdien Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) Šveices vēstnieka Valtera Hafnera atvadu vizītes laikā pateicās par ieguldījumu divpusējo attiecību veidošanā un aicināja Šveici atbalstīt Latvijas iestāšanos Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD).

Sarunas laikā premjers uzsvēra Latvijas vēlmi un gatavību pievienoties OECD, akcentējot mūsu valsts sasniegumus dažādās reformās un ieinteresētību sadarboties ar organizāciju. Tāpat premjers sniedza ieskatu darbā, kā Latvija gatavojas eiro ieviešanai, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vecākā referente Sabīne Spurķe.

Dombrovskis augsti novērtēja abu valstu līdzšinējās savstarpējās attiecības un atbalstu pēdējo piecu gadu laikā, īpaši uzsverot atbalstu, kas saņemts Latvijas un Šveices sadarbības programmas finansēšanas periodā. Programmā apstiprināti 12 Šveices finansēti projekti par 33 miljoniem latu.

Atskatoties uz paveikto, Hafners atzina, ka sadarbība ir bijusi cieša un pieredzes bagāta, iegūstot noderīgus kontaktus un iepazīstot Latvijas kultūru un iedzīvotājus. Tāpat vēstnieks atzinīgi novērtēja Latvijas ekonomisko izaugsmi un pauda atbalstu mērķu sasniegšanā ceļā uz pievienošanos eirozonai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+