×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
29. marts, 2017
Drukāt

Premjers: Citskovskim darbā “spīd acis” (9)

Premjers kā vienu no Citskovska stiprajām pusēm min prasmi veidot stipru komandu. Foto - LETAPremjers kā vienu no Citskovska stiprajām pusēm min prasmi veidot stipru komandu. Foto - LETA

Valsts kancelejas direktora amata kandidātam, pašreizējam Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāra vietniekam Jānim Citskovskim viena no stiprajām pusēm ir prasme izveidot spējīgu un savstarpēji saprotošu komandu, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” izteicās Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Vaicāts, ar ko Citskovskis varētu būt labāks par nesen Valsts kancelejas direktora amatu zaudējušo Mārtiņu Krieviņu, premjers sacīja, ka “viens ir atnākt un paziņot, ka tā būs, bet nākamais ir salikt pa punktiem konkrēto rīcību”.

Valdības vadītājs esot secinājis, ka mūsu valstī ir daudz tādu cilvēku, kuri zina, kas jādara, bet krietni mazāk tādu, kuri to var izdarīt. “Tāpēc arī, runājot par reformu valsts pārvaldē, vispirms ir jāizveido komanda, kas veiks šo darbu. To nevar noteikt ar kaut kādām direktīvām, likumiem un vienkārši lineāri griezt. Tā ir arī Jāņa Citskovska stiprā puse – piesaistīt cilvēkus, veidot komandu un uz saprašanās [bāzes] iet uz priekšu,” skaidroja Kučinskis.

Premjers atzina, ka par Citskovski pozitīvi izteicies arī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Vienotība). “Protams, es iekšlietu ministram teicu, ka lencu tavu cilvēku,” apstiprināja valdības vadītājs. Viņš neslēpa, ka Citskovskis nebija vienīgais viņa noskatītais pretendents uz Valsts kancelejas direktora amatu, tomēr pārējie neesot uzrunāti dažādu iemeslu dēļ, tai skaitā, pamatojoties uz atsauksmēm no ministriem.

“Es domāju, ka viņš [Citskovskis] sevi pilnīgi noteikti parādīs gan kā komandas spēlētājs, gan kā varošs cilvēks. Katrā ziņā cilvēku, kuriem “spīd acis”, lai kaut ko izdarītu, mums nemaz nav tik daudz,” sacīja premjers.

Kā ziņots, koalīcija pēc partijas “Vienotība” lūguma nolēmusi uz nedēļu atlikt lēmuma pieņemšanu valdībā par jauno Valsts kancelejas direktoru.

Iepriekš bija paredzēts, ka valdība pēc Kučinska priekšlikuma jau šonedēļ būtu lēmusi par Citskovska iecelšanu Valsts kancelejas direktora amatā.

Jau vēstīts, ka no 21.marta Valsts kancelejas direktora pienākumus vairs nepilda Mārtiņš Krieviņš. Par viņa aiziešanas iemesliem skaidrojumi netiek sniegti, vien zināms, ka tas noticis pēc Kučinska iniciatīvas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. kaut ko lieto?

 2. Kučinskim un mazajam vīriņam ar lielo cepuri //kā politiskiem radiniekiem// Krieviņa k-gs uzkāpa uz varžacīm – atzina par lietošanai nederīgu viņu mīļoto Streļčenoku. Taču ar Kučinska un Kalnmeijera svētību KNABs tika sačakarēts, tikai kungi to neatzīst, jo raugi, neviens nav bijis tiesīgs iejaukties. /Patiesībā streļčenoks bija izdevīgs ZZS vadonim, ko viņš arī neslēpj.

 3. Pietuks, tuk, tuk Atbildēt

  Krieviņam cepuri nost, godam strādāja, ko nevar teikt ne par Kučinski, ne Vējoni. Vienkārši – ja tajā barā esi ticis, tad jāmauj līdzi visiem, citādi – palūgs rakstīt atlūgumu. Tāda mums tā kārtība tur ir, tādēļ jau arī nekur uz priekšu netiekam, jo vecie komunisti visu bremzē, un gremdē. Pretīgie veči, vecie penši lemj mūsu valsts likteni. Riebīgi skatīties uz viņu mūļiem, kur nu vēl klausīties vai lasīt par viņiem, fui, ka nav valdības, tad nav, viņiem tikai bezdēt savos krēslos, un saņemt algu tūkstošos pēc iespējas ilgāku laika periodu. Par citu viņi nedomā.

 4. No kā tad viņam tās acis spīd, ja vispār vēl nezin savus pienākumus. Glupa Kučinska gvelšana.

 5. Acu spīdums nav veselības pazīme, ne arī profesionalitātes apliecinājums.
  Jebkurš var veikt reformu, tikai kādas tai būs sekas?

 6. Vienkārši patiesi riebīgi lasīt Kučinska melus un Krieviņa nomelnošanu.Cik tad viņš paspēja pastrādāt? Un plāni bija ļooti labi,bet tādu reformu jau Kučinski nevar paveikt rīt uz pusdienām.KAPĒC par Krieviņu negānās viņa komanda,bet jūs?!Tas ir ļooti labi,ka bez viņa ,kurš ATBILD par sava kantora darba gala rezultātu,nevar neko pasākt ,jo tieši tādā vīzē arī notiek dažādas cūcības.Jums tas neizdevās?Ir ļooti slikti,ka valsts pat nejūt ne jūsu,ne Vējoņa prombūtni.Tātad jūs neesat še vajadzīgi.Tātad Citskovskis trieks ratā Krieviņa darbiniekus un saraus ZZS pakalpiņus,varbūt jūsu otro kundzi?Viņš vēl pat nav neko izdarījis un jūs muldat,ka šim degot acis.NO kā un KAPĒC?Man šķiet,ka jums tās nedeg un jūs tāds mūžam miegans ,nu nekāds un jūsu komanda tāda pati.Guļat kungi un dāmas !
  Krieviņa patriekšana/ TIEŠI TĀ !!/ jums dārgi maksās,jo tauta vairāk nav “vaksrejā”.Jūs degradējaties ser !!
  Ceru L.A. uz saprašanu! Nevar tā dzīvot kā ZZS un Kučinskis!

 7. Bez konkursa bīdītajiem vienmēr spīd acis! Vienu dāmīti gan neapstiprināja…

 8. Narkomāniem acis arī spīd.

Draugiem Facebook Twitter Google+