×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Premjers: “Deputātu kvotām” ir atvēlēts par daudz līdzekļu (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Pilnībā atteikties no “deputātu kvotām” budžetā nevar, tomēr šoreiz tam atvēlētais līdzekļu apmērs ir “nedaudz par lielu”, uzskata Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Valdības vadītājs uzsvēra, ka līdzekļi deputātu priekšlikumiem tiekot atvēlēti visos parlamentos, jo parlamentāriešus nevar atstāt bez rīcības iespējām. Pilnībā atteikties no šāda naudas sadales mehānisma nevar, uzskata politiķis.

Vienlaikus Kučisnksis pauda viedokli, ka “šoreiz, šķiet, mazliet šī līnija pāriet pāri”, proti, deputātu priekšlikumiem atvēlētais finansējums ir nedaudz par lielu.

Kučinskis atgādināja, ka šis ir pirmais viņas vadītās valdības veidotais budžets, un tagad par viņa darbu varot izdarīt vairākus secinājumus.

Premjers uzskata, ka neviens nezaudētu, ja iepriekš būtu vienojušies par iespēju pabeigt budžeta izskatīšanu vairākās dienās. Diez vai tas vajadzīgs naktī, piebilda politiķis.

Ministru prezidents uzteica opozīciju par konstruktīvām debatēm sēdes pirmajā daļā, kad bija diskusijas par budžeta paketi.

Kā ziņots, Saeima šonakt pēc aptuveni 20 stundas ilgas sēdes pieņēma nākamā gada valsts budžetu, kurā plānotie ieņēmumi ir lielāki nekā 8 miljardi eiro, savukārt izdevumi – ap 8,4 miljardiem eiro, līdz ar to plānots budžeta deficīts.

Vērtējot budžeta likumu, Saeimā atbalstīti deputātu priekšlikumi par aptuveni 20 miljoniem eiro. Deputāti lēma atvēlēt finansējumu dažādiem sporta infrastruktūras objektiem, reliģiskām organizācijām, kā arī dažādiem pašvaldību projektiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. uz kada pamata nonema komentaru par antonevica -tavara interviju. ka zalo un zzs neiesana kopeja bloka ar citiem latviesiem rigas velesanas ir noeviba?

  2. ir sadaļa-Nauda neparedzētiem gadījumiem. Šos minjonus, ko deputāti sadalīja savām kvotām,(centās nopirkt vēlētājus) vajadzēja ieskaitīt budžeta sadaļā ” Neparedzētiem gadījumiem” Tad rodoties akūtai vajadzībai, izvērtējot esošo situāciju to arī piešķirt.

  3. Vienīgais, kas atliek Kučinskim – atkāpties no premjera amata!

  4. Izlasot šo sarakstu mati ceļas stāvus, kāpēc Ventspilij pienākas bezjēdzīgi daudz un vēl ar piebildi ,ka tāpat būs arī vēl 2018., 2019.gadā, kas notiek. Vai tiešām deputāti var vienpersonīgi dalīt tautas nopelnītu naudu, kas viņi par varoņiem, ka katrs dala kā grib. Tā ir traģēdija, nevis valsts pārvaldīšana, bet gan tautas apzagšana. Kāpēc budžets jāskata līdz pieciem rītā, ja to var darīt kaut trīs dienas izskatās tāpēc, ka visi guļ un tad vieglāk . Ir tik skumji, ka vienīgā domā krāmēt koferi un braukt vienalga kur tikai ne savā zemē kur valda korupcija un valsts izzagšana.

  5. Nu, ja jau algas tā paceltas, tad jau kvotām ar’ jābūt lielākām, kā gan citādi! Dziļš riebums pret šadu valstsvaru!

  6. Neatceļot ienākuma nodokli pensijām,neieviešot atraitņu pensijas un saglabājot pašreizējos neapliekamo minimumu un 21% PVN maizei un pienam,to varam mierīgi atļauties!

  7. Portālā manabals.lv jāizveido ierosinājums par deputātu kvotu (partijām, kuras ierosināja un balsoja par šīm kvotām) iekaitīt piešķirtās summas pirmsvēlēšanu aģitācijas izdevumos uz nākošajām Saeimas vēlēšanām.

  8. Viņiem vajag vairāk…. tautas pakalpņiem

  9. no kurienes vispār šī kvotu nauda parādās? To taču varētu vienkārsi ielikt budžetā un arī tērēt budžeta vajadzībām. Kaut kāds absurds – mistiska nauda patukšiem un šobrīd nevajadzīgiem mērķiem laikā, kad medicīnā ir pilnīga katastrofa

Draugiem Facebook Twitter Google+