Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
28. marts, 2012
Drukāt

Premjers: Fotoradari primāri jāizvieto “melnajos punktos”

fotoradars6

Fotoradari uz Latvijas ceļiem primāri būtu jāizvieto “melnajos puntkos”, lai tie pēc iespējas vairāk kalpotu satiksmes drošības uzlabošanai, šorīt telekompānijā LNT atzina premjers Valdis Dombrovskis (V).

Premjers uzsvēra, ka Iekšlietu ministrijai un Valsts policijai būtu jāizdara secinājumi, kāpēc saistībā ar fotoradaru izvietošanu tiek saņemts tik daudz sūdzību.

Kā ziņots, publiskajā telpā izskan ļoti daudz pārmetumu Ceļu policijai un fotoradaru uzturētājiem “Vitronic Baltica” par fotoradaru izvietošanu vietās, kur nav draudu satiksmes drošībai. Piemēram, Latvijas Apvienotā policistu arodbiedrība (LAPA), veicot informācijas apkopojumu par Rīgā izvietotajiem fotoradariem, ir paziņojusi, ka tie izvietoti kādas biznesa struktūras interesēs, jo pamatā atrodas vietās, kur avāriju skaits ir niecīgs vai nekāds.

LAPA prezidents Agris Sūna aģentūrai LETA stāstīja, ka daudzviet fotoradari dienu no dienas tiekot izvietoti vietās, kur gadu desmitiem nav notikusi neviena nopietna avārija un pat šo fotoradaru novietošanas vieta un virziens netiek mainīts, piemēram, Juglas ielā blakus sporta skolai vai Jaunciema gatvē pie pamestās Sužu karaspēka daļas.

Sūnam radies priekšstats, ka fotoradaru izvietojuma vienīgais princips ir “nepieciešams taisns ceļa posms ar pēc iespējas labāku asfalta segumu, un tad jau kāds maksātājs uzradīsies”.

Patlaban uz Latvijas ceļiem strādā pārvietojamie fotoradari, bet līdz maija vidum iecerēts uzstādīt arī stacionāros fotoradarus.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+