×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. marts, 2012
Drukāt

Premjers: Grieķija ir vairāk nekā pusceļā uz atveseļošanos

papademos

Grieķija ir vairāk nekā pusceļā uz ekonomisko atveseļošanos un pozitīva izaugsme varētu tikt sasniegt mazāk nekā divu gadu laikā, svētdien publicētā intervijā laikrakstam “Financial Times” izteicies Grieķijas premjerministrs Luks Papadems.

Atbildot uz jautājumu par atkārtotas parādsaistību restrukturizēšanas iespējamību, Papadems sacīja, ka pilnvērtīgai un efektīvai jaunās ekonomikas programmas īstenošanai šādu iespējamību vajadzētu izslēgt.

“Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, kā šī ir pēdējā Grieķijas parādsaistību restrukturizēšana,” norādīja premjers.

Papadems arī uzsvēra, ka šo programmu nepieciešams īstenot ar papildu politiskiem pasākumiem, lai risinātu tādus īstermiņa negatīvos faktorus kā recesiju un bezdarba pieaugumu.

Kā ziņots, Grieķija marta sākumā spēja panākt vienošanos ar privātajiem investoriem par valsts parādsaistību norakstīšanu, ko starptautiskie aizdevēji noteica kā priekšnosacījumu, lai Grieķija spētu saņemt jauno finanšu atbalsta programmu 130 miljardu eiro apmērā.

Savukārt pagājušajā nedēļā eirozonas dalībvalstis un Starptautiskais Valūtas fonds apstiprināja aizdevuma piešķiršanu Grieķijai no jaunās glābšanas programmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+