×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. jūlijs, 2012
Drukāt

Premjers: Grieķija pieredz Lielo depresiju

Foto - AFPFoto - AFP

Grieķija patlaban pieredz Lielo depresiju, līdzīgu tai, kādu ASV pieredzēja trīsdesmitajos gados, tiekoties ar bijušo Savienoto Valstu prezidentu Bilu Klintonu sacīja Grieķijas premjerministrs Antonis Samars (attēlā no kreisās).

“Jums Savienotajās Valstīs bija Lielā depresija. Tas ir tas, ko mēs patlaban pieredzam Grieķijā – tā ir Lielās depresijas mūsu versija,” norādīja premjers. Klintons ir ieradies Atēnās, lai paustu atbalstu amerikāņu ieguldījumu projektam Grieķijā. “Mēs ticam šai valstij un tās nākotnei,” Klintons sacīja Samaram. “Mēs esam šeit, lai sniegtu atbalstu.”

Samars sacīja, ka viņa administrācija ir apņēmības pilna “piestartēt” tautsaimniecību ar Grieķijas Eiropas kolēģu un “enerģiskās” grieķu diasporas palīdzību. “Mēs grasāmies nodrošināt stingru vadību un izlēmību,” apliecināja premjers.

Tā dēvētās Helēņu iniciatīvas ietvaros sākotnēji aizdevumos grūtībās nonākušajiem uzņēmumiem kredītos tiks nodrošināti līdz 100 miljoniem dolāru. Iniciatīvas autori pagaidām tuvākas detaļas nav snieguši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+