×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Premjers: Ķīlim jākoriģē darba stils

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim ir jākoriģē darba stils; viņš ir arī viens no ministriem, kura demisija pieprasīta visvairāk, trešdien intervijā LNT norādīja premjers Valdis Dombrovskis (“Vienotība”).

Ķīlis pašlaik slimo, bet trešdien notiks Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvjiem, jo skolotāji pārmet ministram papildu līdzekļu neprasīšanu algām. LIZDA pēc tam lems par rīcību, neizslēdzot iespēju prasīt Ķīļa demisiju. Ministra atkāpšanos iepriekš pieprasīja daļa augstskolu pārstāvju, protestējot pret plāna neesamību izmaiņām augstākās izglītības sistēmā.

Premjers atzina, ka demisijas pieprasījumi valdības darbu ietekmē negatīvi. Viņš uzskata, ka Ķīlim ir jāizdara no tā secinājumi un jākoriģē darba stils.

“Redzam, ka izglītības ministram ir daudz konfliktu ar nozari gan runājot par augstskolu akreditācijas jautājumiem, gan par daudziem citiem jautājumiem, faktiski Ķīļa kungam ir bijuši arī visvairāk demisijas pieprasījumu, kas zināmus secinājumus liek izdarīt, pirmām kārtām, pašam Ķīļa kungam, pārskatot savu darba stilu un tomēr komunicēt ar nozari, izskaidrojot tās reformas un idejas, kas tiek virzītas. Es uzskatu, ka Ķīļa kungam zināmi secinājumi ir jāizdara un jākoriģē darba stils,” sacīja Dombrovskis.

Valdības vadītājs gan atzina, ka jautājums par skolotāju algām ir jārisina nākamā budžeta kontekstā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+