Mobilā versija
+16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
26. maijs, 2016
Drukāt

Zviedrijas premjers Levēns veic izmaiņas valdībā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Zviedrijas premjerministrs Stefans Levēns

Zviedrijas premjerministrs Stefans Levēns (attēlā), kurš pārstāv valdošos sociāldemokrātus, vakar veica izmaiņas valdībā, nosaucot trīs jaunus ministrus, kā arī izveidojot jaunu Eiropas Savienības lietu un tirdzniecības ministra posteni.

Levēna vadītās mazākuma valdības pārkārtojumi sekoja pēc tam, kad no amata atkāpās divi koalīcijas jaunāko partneru Zaļo partijas ministri. Jaunizveidoto ES lietu ministriju vadīs sociāldemokrāte Anna Linde, kas atbildēs arī par tirdzniecību. Bijušais zaļo līderis Pēters Ēriksons iecelts par mājokļu ministru. Viņš amatā nomainīs Mehmetu Kaplanu, kurš valdību pameta pēc ziņām par viņa saistību ar turku nacionālistiem un islāmistu grupām. Enerģētikas ministram Ibrahimam Bailanam uzdots koordinēt ministriju politiku, piemēram, lai gādātu, ka pienācīga uzmanība tiktu veltīta lielākoties imigrantu apdzīvotajām piepilsētām. Valdības ministru nomaiņa tiek uzskatīta par iespēju atdzīvināt valdību, kas aptaujās zaudējusi sabiedrības atbalstu.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+