×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. septembris, 2013
Drukāt

Premjers neatbild, vai aicinās Sprūdžu no amata atkāpties ātrāk par 1.decembri

LETALETA

Premjerministrs Valdis Dombrovskis (V) ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Edmundu Sprūdžu (RP) par viņa demisiju runās šīs darba nedēļas beigās.

 

Kā sacīja Dombrovskis, tikšanās notiks šonedēļ – vai nu ceturtdien, vai piektdien, taču precīzu laiku viņš vēl nevarēja nosaukt.

Viņš atzina, ka vēl pirms tikšanās nebūtu pareizi komentēt, vai ir korekti, ka ministrs demisionēs pēc trīs mēnešiem, ne ātrāk, tādējādi neļaujot strādāt citam ministram ātrāk. Tāpat viņš neatbildēja, vai varētu pats aicināt Sprūdžu atkāpties no amata ātrāk. “Korekti būtu ar ministru satikties un izrunāt, tikt skaidrībā ar motivāciju,” sacīja valdības vadītājs.

Jau ziņots, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Sprūdžs 30.augustā paziņoja, ka atkāpsies no amata 1.decembrī. Viņš uzsver, ka tas ir bijis viņa personiskais lēmums. Savukārt 1.decembris kā atkāpšanās datums noteikts, lai paveiktu iesāktos darbus, kā arī ļautu valdībai turpināt darbu pie nākamā gada budžeta bez liekiem satricinājumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+