×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. septembris, 2012
Drukāt

Premjers no Ķīļa plāno pārņemt Latvijas Nacionālās sporta padomes vadību

Foto- LETAFoto- LETA

Izglītības un zinātnes ministru Robertu Ķīli plānots atcelt no Latvijas Nacionālās sporta padomes vadītāja amata, viņa vietā ieceļot Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V).

Valdība rīt izskatīs jautājumu par Latvijas nacionālās sporta padomes sastāvu, un paredzēts, ka tiks veiktas izmaiņas tās vadībā. Lai gan pagaidām valdības sēdes darba kārtībā plašākas informācijas par izskatāmo jautājumu nav, premjerministra Dombrovska preses sekretārs Mārtiņš Panke aģentūrai LETA apstiprināja, ka tiks mainīta padomes vadība, proti, turpmāk to vadīs pats premjers.

Patlaban Latvijas Nacionālo sporta padomi vada izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis. Iepriekš Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas valde lūdza premjeru pārņemt padomes vadību.

Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja Laine Kučinska aģentūrai LETA sacīja, ka pagaidām plašākas informācijas par šo darba kārtības jautājumu nav, jo to nav iesniegusi Izglītības un zinātnes ministrija. Viņa neizslēdz, ka padomes sastāvā ir paredzētas vēl kādas izmaiņas.

Latvijas Nacionālajā sporta padomē darbojas arī veselības ministre Ingrīda Circene (V), Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis, finanšu ministrs Andris Vilks, labklājības ministre Ilze Viņķele (V), vairāki citi ministri un sporta organizāciju pārstāvji.

Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka saskaņā ar Ministru kabinetā apstiprināto padomes sastāvu tajā ir arī bijušais ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevics un demisionējušais tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK). Iespējams, ka arī šīs bijušās amatpersonas plānots aizstāt ar citām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+